Tělo a mysl Ch. 03

posted on 02 Sep 2014 23:35 by finickyfirework08
(Velké díky všem připomínkám jsem už od mých předchozích dvou kapitolách, návrhy a kritiky podobný. Omlouváme se za zpoždění mezi kapitolami taky, ale já jsem naprosto pořád pracuje na další.)


Jerry si přitáhl židli a posadil se vedle Veroniky, který by mohl dělat jen málo, ale úzkostlivě Zajímalo by mě, co měl v plánu na ni. Byla stále ještě není úplně jistý, co udělal s ní už, a tady byla znovu ještě více "práce".

"LE viz" Váha tvou healin ', pak, ano? " Navrhl jí, jak on se pohyboval mezi jejíma nohama. Jerry kontrolováno každé z deseti kroužků pečlivě, a dal jim všechny jemné remorkéry, kroucení je, aby se ujistil, že se žádná infekce v některé z děr. Rány byly ještě platidlo, a Veronica zakňučel do svého roubíku. "Hezké tlusté" Oles, ty. " Řekl jí. "Bude to trvat hodně ter roztrhat na tohle." Dodal, s tichým krákání. Veronica se nemohla rozhodnout, počasí bylo určeno, aby ji utěšil, nebo ne. "Orrite, doba ter vidět, jak tvůj jazyk se děje '." Řekl Jerry, dosahující až odepnout roubík do úst. Jak to bylo vytáhl, bylo to, jako všechno najednou měla nový otvor v hlavě, že tam nikdy nebyl, a jsou schopni mít plný dech vzduchu se zdálo téměř opojná. Nicméně poté, co roubík tam tak dlouho, zjistila, že nemohla zavřít ústa, a mohl jen sedět tam slack bradou, s slintat stéká bradu. Bez plýtvání času, Jerry měl prsty v ústech, pocit kolem, kde byl její jazyk stále obtočí s chirurgickou nití. "Řekni g'bye na havin" pouze jeden jazyk, "žertoval Jerry, jak se dostal jeho přilnavost na konci závitu, který rozděleného jí jazyk do poloviny. Jak se vytáhl pevně, stehy vyskočila i když tenká membrána stále drží obě poloviny dohromady, a jako poslední steh byl vyskočila, každá strana Veronicas jazyka volně propadl zpět do úst. Tento proces nebyl zraněn skoro jako podíl, stejně jako se dostat stehy dát do, a teď, když se to stalo, že se rychle experimentovat s tím, co zbylo. Drží zrcadlo tváři, Jerry zdálo chce vidět, co by mohla udělat.

Když se podíval do zrcadla Veronica byl překvapen, aby viděli hostě ještě nikdy neviděl díval se na ni. Je to rychle se potopila v tom, žilnatý skalpován žena s zející ústa byla vlastně ona, a Veronica si nemohl pomoci, ale dát tichý vzdech. Viděla v ústech, že skutečně vypadají, jako by měl dvě tenké jazyky, a když se pokusila pohnout jednu stranu by to fungovat nezávisle na ostatních. Pro nás, jakožto seznamovací stránku, je prioritou seznámit vás s dokonalým partnerem, abyste zažili dobrodružství, ve kterých bude kralovat hlavně erotika dle vašich predstav. Už nějakou dobu hledáte partnera na sex, ale bez úspěchu? Pokud vás vzrušují nevěry a líbila by se vám erotika ozvláštněná aférkou, jistě si mezi našimi registrovanými členy vyberete, at už jste muž, žena, nebo snad pár, hledající někoho do trojky. Sexy protejšek pro nezávazný sex... nenutíme nikoho k tomu, abyste nejdřív dobře poznal ty, se kterými chcete mít sex. Seznamka vám ve dne i v noci nabízí na naší platformě možnost zapojit se do erotického chatu s registrovanými členy, nebo se rovnou pokusit navázat nové vztahy.

Nezávazně se zapojte do naší komunity a najděte partnera pro sex v Opavě. Nezávazný sex v Liberci - rozhodne vás žádným zpusobem nebudeme nutit k tomu, abyste nejdrív dobre poznal ty, se kterými chcete pozdeji mít sex v Pardubicích. Záleží jen na vás, jestli si vyberete díky Seznamce sexuální dobrodružství s párem, blondýnou, jestli vás dostane láska nebo snad dokonce zralá milf. Seznamka vám ve dne i v noci nabízí na naší platforme možnost zapojit se do erotického chatu s registrovanými členy, nebo si rovnou domluvit sexy dobrodružství. Jste připraven uskutečnit všechny vaše sny a fantazie.

Seznamku mužete použít i k seznámení s několika členy, se kterými můžete třeba uspořádat sexy orgii a sex v Kolíně . At už pro vás platí jedno ci druhé, na Seznamce jiste najdete kontakty na toho pravého ci tu pravou pro svuj vysnený free sex. Se Seznamkou je velmi jednoduché takovou známost najít. Můžete ho treba vyzvat k chatu s webkamerou, pořádně si ho prohlédnout nebo si posílat sexy fotky a eroticky chatovat o tom, co si navzájem budete dělat později a jak dosáhnete společného seznamkového štestí. Pokud vás vždy zajímaly trojky a čtyrky, ale nikdy jste je nevyzkoušeli, proč si nenajdete nějaké sexy holky nebo kluky na online chatu a nedomluvíte si schůzku, abyste si skupinový sex vyzkoušeli.

Seznamka vám ve dne i v noci nabízí na naší platformě možnost zapojit se do erotického chatu s registrovanými členy, nebo si rovnou domluvit schůzku. je u nás zaregistrována spousta singles z Prahy, Brna, Ostravy i dalších mest ČR. Nikdo neříká, že musíte hledat pouze jednoho sexy partnera - Seznamku můžete klidně použít i k seznámení s několika lidmi, se kterými můžete podniknout všechno, co vás napadne. Pokud hledáte sex na jednu noc a nic vážného, jiste najdete chatovací místnost, kde se schází holky z vašeho okolí, které hledají to samé. Někteří hledají kontakty na sex, protože jim jejich bežný sexuální život nestací.

Láká vás sex v Ostravě s baculkami, holkami odvedle, svůdnými páry, milf nebo snad máte nějaký speciální fetiš. Když ženy používají chaty, na rovinu mohou říct, co hledají, a to samé jim můžete říct i vy. Singles z celé České republiky se obracejí na seznamky a podobné služby, protože mají příliš rušný život na to, aby nekoho hledali v reálném živote. Kdo by netoužil po dobrodružství s free sexem bez nepříjemných závazků a následků. Spousta dospělých singles nehledá dlouhodobý vztah se závazky, ale spíš touží ukojit své momentální touhy a potřebují sex - stejne jako vy.

Testování na obou stranách spolu byla rychle schopen otáčet každé ze dvou stran kolem sebe, a zjistila, že sleduje, že je fascinující. "No thart se ukázalo bett'r, než jsem mohl" ave "OPED." Jerry poznamenal, zřejmě ohromen s tím vlastní dílo. "Jus" tak tvůj know, jsem naplnila mou smlouvu vtip "Skrytý vlastníka Ne, je" teď tvou dolu ter zdobit fer zbytek THA v noci. " Jerry nastavit zrcadlo dolů mezi nástrojů na svém vozíku, a začal sestavit tetovacího jehlu. "Yer může mluvit taky, pokud yer líbí. To není mi nevadí nic." Dodal. Keen k tomu, Veronica bojoval tuhost v bradě, a jen se podařilo nekomolí se zvuky, z nichž žádný se podobal slova. Vyslovovat věci správně, je nemožné se svými jazyky uklouznutí a posuvné přes sebe, a po minutě se snaží vzdala ve frustraci. Se smíchem, Jerry dokončil uvedení jeho tetování zbraň dohromady, a opřel se k ní.

"Udělal jsem si práci s inkoustem na odvážnou goth děvče před pár lety," uvedl Jerry, zapínání na pistoli, aby se ujistil, že to funguje správně. "" Gal. Placené fer práci s cocksuckin "sladký Youn stojí všechny tha čaj v Indii, že ano." Jerry nastavit pistoli zpátky do vozíku, a rozepnul poklopec jeho kalhot vytáhnout jeho tuhý, pigmentoval kohout. Veronica viděla těžké vyhlížející ocelový prsten byl probodnutý mezi jeho močové trubice a žláz jeho penisu. "Tha je lepší," poznamenal. "Každopádně, Nejsem" viděl něco teplejší než její černé rty hltající tento ptáka dolů od té doby, a já mám holky lh dát na černou rtěnku teď, protože tha "den." Sbíráme zbraň zpět, Jerry naklonil Veronica, a obrátil ji znovu. "Nelze fooking stand rtěnky na mě kohout poté, když."

Jerry okamžitě začal pracovat, čímž se zbraň na rtech trvale jim zbarvení modro-černá. Jak ještě, když dokázala zůstat, nemohla zabránit se od sténá bolestí, když poté, co jehly na tetování zbraně šla přes rty jednou našla okamžitý otok ztlumil bolest z jehly návratu k vyplnění zmeškané skvrny červené. Brzy se její rty byly provedeny, a Jerry dal obrovský úsměv, obdivoval jeho práci. "Budete seein 'mě, jakmile se uzdravil." Zasmál se, před nastavením tetování zbraň zpátky na ni, tentokrát zdobí její hruď a prsa s propracovaným designem, který vypadal jako její vnitřnosti byly zobrazeny i když průhledné kůže. V rodinném divu, Veronica sledoval obrysy jejích žeber vysledovat na hrudi, a jakmile byly okraje provedeno barvy orgánů pod byly nastíněny stejně.

Ve stavu u deliria byla bolest ztlumen dost pro ni prostě zavřít oči a čekat na utrpení být u konce, a s výjimkou, kdy jsou jehly přejel její bradavky, ona byla schopná zůstat v klidu a klid. Bylo to asi dvě hodiny, dokud se vše točilo jehly zastavil, míchání Veronica z transu. Podíval se dolů na své tělo mohla vydechnout jen na umělecká díla, která byla teď. Je trvala od jejího čelisti dolů jen trochu kolem jejího pupíku - barvy jejích vnitřních orgánů pod Byli tam všichni, odvážný a detailní. Její ňadra byla naplněna příliš, s texturou připomínající žluté tukové tkáně, které byly vyrobeny z sedí na vrcholu svého hrudního koše. Připadala si jako jeden z průhledných lidských modelů z vědeckých laboratoří zpět do školy.

"No tharts Musí být některé mě nejlepší práce t'date." Jerry zvolal pro sebe. "Musím přiznat, že tvůrčí svoboda je prolly nejlepší tenký" Já odsud tuto dohodu s Frankem - budete mít dost špatně. "A máš ročník stejné staré sračky v salonu" Ze všech věcí, Veronica měli zvážit, Jerrys 'umělecká svoboda je pravděpodobně to poslední, co chtěla slyšet. Vlasy by dorůst, a byla si jistá, že rozkol v jejím jazykem by mohla být obrácen, ale tetování bylo permeant - provádí na rozmarech Jerrys "fetiš. V krátkém čase, neboť je osvobozen měla mnoho myšlenek z lítosti nad její situací. Nyní však, inkoust na jasném displeji ji zřetelně jako otrok, a všechno, co chtěl, bylo, aby zůstali v podzemí, kde by neměl být vidět každý.

"Hlavu vzhůru, děvenko." Jerry se usmál, jak ho rozebrat na tetování zbraň v ruce. "Jsem pryč inkoustu, takže vy pussy'll 'ave te počkat do dalšího Dey." To byl tak dobrý slib jako jakýkoli, Veronica pomyslela si, nohy instinktivně snaží vypnout při pomyšlení na bolest. Poté, co se Jerry dát pryč je tetování zařízení, se otevřel další zásuvku ve svém vozíku, a zvedl tlustou jehlu a známé korek.

"Jes" pár věcí "jsme udělali fer th 'noc." Jerry prohlásil prostě. Vstávání z jeho stoličce, on se pohyboval se mezi Veronicas dokořán nohy. Vodící svůj piercing penis s jeho volnou ruku, pomalu prodral do Veronicas píči, až byl úplně dovnitř Její tělo zradil ji, jak zasténala v tom, co si pamatovala bylo vlastně příjemné. Naklonil se dopředu, Jerry přinesl silnou ocelovou jehlu a korek až do Veronicas tvář, a umístit každý z nich na obou stranách mostu z nosu. Veronica se vzchopila, co věděla, že asi přijde, ale ztratila zaměření, jak Jerrys "boky začal houpat dopředu a dozadu. Byla pozitivní, že ona cítila těžkou kohout prsten drhnutí v ní, a když začal brát delší výpady začala křičet, jak to běželo přes její nejcitlivější místa. Rychlejší začal ji šukat, a Veronicas nedobrovolné křik sílil, až ucítila ostrou bolest řízený přes husté chrupavky nosu. Výkřiky rozkoše se stal vytí bolesti, následuje směs dvou jako Jerry pokračoval tah do ní, až přišel krátce poté. Strávil, vytáhl z ní a natáhl vyzvednout velký a tlustý prsten na horní části vozíku.

"Díky fer, že." Zasmál se. "Yer o kontrole porodnosti i tím, že th 'cesta. Soma th', tady holky jdou měsíců wit'out 'sme řekla. Lettin" vy víte, ta uložit přičiníce starosti .. bych "chci ta" viz th "nové barvy na ye břiše protáhl ven tvaru, bychom teď? " Veronica domníval, že bod, a rozhodl, že to nebylo ani v první desítce důvodů, že by nechtěli, aby se zde impregnované, i když to byla úleva pro ni, aby věděli, že sperma cítila kape z ní nebude působit žádné dlouhodobé problémy.

"Jus 'jeden Partin" dar .. "dodal Jerry. Pomocí malý šroubovák, Jerry odšroubovat kolík na jedné straně velký kruhu, a závěs na druhé straně otevření. Bylo to mnohem víc jako malé blokovací náramek než kruhu, Veronica pomyslela si. Čištění defektní díru ačkoli její nos první, Jerry poté se závitem hustý prstenec i když, a prasklo to zavřel. Pin byl pak zašroubovat zpět, účinně zamykání je uzavřen pro dobro. Nyní odpočívá na tváři, prsten byl dostatečně velký, v průměru jít z piercingu nosem, dolů kolem jejího spodního rtu. Cítila se trochu jako klepadlo dveří,, jak to tam visela, houpající se sem a tam a ona se pohnula hlavou kolem experimentálně.

"Nemůžu se dočkat, t", co Frank'll dělat s tha '. " Řekl s úsměvem, když zabalené zbytek svých nástrojů. Tlačí vozík ze světla a znovu se zamčenými dveřmi, Jerry tlačil interkom zvonek na zeď. "Tha to vše fer dnes večer." Jerry promluvil do mikrofonu. Zámek ve dveřích dal hlasitě řinčení, a zatemněné místnosti naplněn světlem z chodby venku se dveře broušené otevřené. "Ona je nyní připraven fer své kajutě." Řekl, že se dvě postavy stojící u dveří. "Viz THA", že bude pohodlnější "krmení". Otočil se k ní, Jerry dal úsměv a vzkaz. "Budu see'n vy" zase brzy, sweet'art. " řekl, a on tlačil vozík ven z místnosti.

Veronica neměl tušení, co "pohodlné" by znamenalo pro ni už, ale jedna věc byla jistá, věděla, že by skutečně vidět Jerry brzy.

Comment

Comment:

Tweet