Být Sissy pro Viv Ch. 01

posted on 26 Aug 2014 12:03 by finickyfirework08
"Dokonce jsem měl říct své dceři vypnutý při pohledu na sexuální místě na internetu včera. Škoda, že vypadal spíš zajímavé. Ale i když je téměř dvacet, jsem opravdu nemohl říct jí teď mohl I." < br />

"Ach, co je tak zajímavého?" Zeptal jsem se.

Viv se na chvíli odmlčel, oči na sklenice na víno v ruce.

"Bylo to asi obrací lidi do služky. Sissy služky."

"Hmm, že by bylo vzrušující." Zamumlala jsem. Slova z úst dřív, než jsem si uvědomil ještě. Cítil jsem, jak mi tváře začnou vyprázdnění jako Viv pozorně se na mě podíval.

"Ty si to vzrušující Chris?" Nemohl jsem jí odpovědět, ale cítil jsem, flush mé tváře odpověď pro mě.

"No dobře dobře." řekla tiše: "Tak vy."

Nemohl jsem se jí do očí, jak teplo z mých tváří se stala ještě intenzivnější. Místo toho můj pohled spočinul na jejích prsou, krajky podprsenky rozeznatelné pod tenkou bílou polyesterovou halenku.

Rozhostilo se ticho mezi námi. Všechno, co jsem slyšel, bylo tikání hodin. Mé myšlenky se otočil, rozpaky Viv vědět, vzrušení při pomyšlení, že slaboch. Oba pocity honili navzájem kolem mé hlavy a moje mužství reaguje jako vždycky, když ty tak známé myšlenky prošel mé mysli.

Nejsem si jistý, jak dlouho ticho trvalo. Není pochyb o tom mnohem kratší dobu, než se mi zdálo. Nakonec Viv se hlubší dech. Je to tlačil její prsa z odhalující více jejích krajky košíčky a umožňuje, abych viděl, že jsem nebyl jediný, kdo byl stále pevný. Její bradavky byly stále více zřejmé, pod tenkou látku její halenky.

"Takže Chris," řekla a zkřížila nylonové vztahuje nohy, "byste chtěli být služka sám?" Odmlčela se.

"Docela slaboch služka v krásné malé služky šaty?"

Samozřejmě, že jsem se, mé myšlenky vykřikl, ale moje rty se nepohybují. Viv krátce měkký smích a nakonec moje oči byly vypracovány na tváři. Měla ironický úsměv na tváři a jiskrou v očích.

"To je v pořádku, Chrisi, můžu ti to. Nemůžu říct, že by si tak nadšená nosit Smart Little saténové služky oblečení. A kalhotky samozřejmě. Měkké saténové kalhotky s těmi docela malé volánky vykukující z pod sukně, když se ohýbat přes. "

Měla větší úsměv na tváři se a oči jí zářily. Pod halenkou bradavky zdálo jasněji vidět.

"A samozřejmě budeme muset dát něco správně vyplnit všechny své šaty. Hezký prsa a hezké krajkové podprsenky držet je pevně."

Odmlčela se, aby se napil vína a pak tlačil ven její prsa, strečink blůzu přes její krajkové košíčky, takže její tvrdé bradavky hrdý a jasné.

"Líbí se ti můj podprsenku Chris?" Naše oči se setkaly a ona se znovu usmála.

"Dobře. Vlastně vím, že proto, že jste se při pohledu na ni celý večer. Ty víš co. Chystám se udělat si ho vezmete kamkoliv. Ale nejdřív mi musíš říct, že chceš být docela slaboch služka pro mě .


Nemohl jsem dýchat, téměř nemohl pochopit, co Viv říkal. Vzrušení a rozpaky honili navzájem ještě rychleji pomocí svých myšlenek. Pak se pomalu, téměř ve snu, jsem kývl jsem hlavou.

"Řekni mi, co chceš, aby se Chris, řekni mi, co chcete nosit mě."

"Prosím," zašeptala jsem.

"Pojď Chris. Chrissy, jen mi řekni, co chceš, aby se na mě."

Zaváhala jsem, jak můj mozek už zapomněl, jak pracovat pusu.

"To. Chcete-li být, služka."

"To je to Chrissy," její hlas měkký a jemný "jaký služka, přijde na vás můžete mi říct."

Moje mysl byla vír protichůdných myšlenek a emocí. Mé tělo se cítil slabý a můj žaludek špatně od žaludku. Velké množství vstupného moje slova se dělat to jako obrovský neon výstražnou v mé hlavě. Ještě silnější bylo vzrušení. To stalo se nezastavitelnou torrenty a slova vyšla roztřeseně, ale jasné.

"Sissy služka." Řekl jsem, mezi hlubokými nádechy.

"Výborně Chrissy se bude dobře trochu slaboch. A teď mi řekni, co chceš nosit mě."

"Šaty. Docela služky šaty." Slova Nezdálo se, že by moje. Znějící téměř samostatný a daleko.

"Samozřejmě, že ano Chrissy, a co pod šaty, co všechny sissies rádi nosit. Co dostane malé Sissy Boys Like vám všem nadšení pro své milenky?"

"Hezké kalhotky, docela malé kalhotky a krajkové podprsenky pod mým šaty. Madam"

"Tak pojď Chrissy, a my vás promění v krásné holčičí-boy, kterou chcete být."

Viv vstal a vzal mě za ruku, doslova mě vede po schodech nahoru. Moje erekce byla zřejmá a dělal chůzi jak trapné a vzrušující. Po těsně za Viv na schodech znamenalo můj obličej byl jen pár centimetrů od jejího zadku. Moje oči ji studoval, jak se pohyboval v její temné kolena délka sukně, takže můj erekci žádnou šanci na změkčení vůbec.

Poté, co v její ložnici se pustil mou ruku a otevřel remízu. Uvnitř jsem mohl vidět změť podprsenky a kalhotek. Můj penis sebou škubl při pomyšlení, že jsem se chystal být posuvné pár jejích kalhotek mé nohy během několika sekund. Myšlenka přinesla nedobrovolné zhluboka nadechl. Zmatek myšlenek mírně ochabuje jako fyzické očekávání rostla.

Po několika sekundách se přehrabovat vytáhla pár hlubokých růžové krajky a saténových kalhotek. Lacy na přední a slinky satén na zadní straně. Držela je až mezi prsty.

"Myslíte, že tito by vyhovoval pěkný panty chlapce?" zeptala se s humorem v hlase.

Přikývl jsem, když moje oči se na sexy kalhotky palců

"Tak mi řekni, co budou dělat, když je máte na Chrissy?"

"Sissy panty chlapec madam." Odpověděl jsem slabým hlasem po několika sekundách váhání. Pomalu jsem začal ztrácet některé z mé plachosti a rozpaky. Podala mi je, ruce třásly, jak mé prsty ucítil chladný měkkost saténové látky. Můj penis opět pohnula, byl jsem dočkat, až pocit, že vyřízení do sexy kalhotek.

"No přišel dolů na sobě nic, ale ty, a pak jsem tě dát do mé podprsence."

Když kolem mě jít dolů se zastavila vedle mě a naše oči se setkaly. Stála blízko, jeden z jejích prsů proti mé paži. Ruka se pomalu vlekl po mé břicho a mezi nohama. Její oči se zdálo, jiskru a rtěnku vztahuje rty mírně pracoval jako prsty kartáčovaný lehce nad mou tvrdost. Cítil jsem, jak její bradavky tvrdě proti mé ruce. Stejně jako krajka její podprsenku poháru, podprsenka se brzy sledovat, abych na sebe.

Jakmile Viv odešel jsem svlékl ztěžka dýchal a hluboké, můj penis vyskočil, jak jsem odstranil moje kalhotky. Byla jsem tak vzrušená, a nevíte, jak jsem chtěl, aby můj penis do její kalhotky, aniž by tím sám zranění. Díval jsem se do zrcadla, když jsem vstoupil do těchto hezké růžové kalhotky a vytáhl je do nohy. Téměř sténá, když jsem vytáhl je na můj zadek tváře a cítil sám usadil se do krajky. Má tvrdé mužství tlačí proti mému žaludku elastické v pase.

Sledoval jsem erekci a cítil, že to škubání v zrcadle. To bylo vše, co jsem mohl udělat, aby se držet zpátky z hraní sama se sebou dobře. Ale věděla jsem, Viv by neměl být šťastný s tím a jsem neochotně zastavil sám. S velkým množstvím vůle a rušivé myšlenky se mi podařilo dostat moje mužství dostatečně měkké, aby ji ohýbat mezi nohama. Místo propíchnutí nad pasem je tvořen velkou bouli v přední části viv hezkých kalhotek.

Vezmeme několik hlubokých nádechů jsem pomalu doleva do ložnice a zamířil dolů. Chůze o cizím domě, nahou, ale za pár růžové krajkové kalhotky byly skutečné vzrušení a boule pod krajkou byl stejně patrný v době, kdy jsem se dostal zpátky do obýváku.

"No teď Chrissy jste rádi, docela malý chlapec, panty jsou ne"

"Ano, madam." Zamumlala jsem. Trvalo mi jen jediný pohled, aby si uvědomit, Viv byla již na sobě podprsenku pod halenkou. Její velká prsa jsou pevně proti tenkou látku a její bradavky a tmavé dvorce byly velmi jasné. Její podprsenka ležel přehozený přes gauč, pohled z něj udělal můj penis škubat, Viv se usmála, když viděla, jak mi kalhotky a pohyb uvnitř.

"A co je příčinou, že boule v těch kalhotkách mých nošení Chrissy?"

Nemohl jsem se ubránit úsměvu, bylo hojně zřejmé, co boule byl, ale ona jen chtěla, aby mě slyšet říkat slova.

"Je to můj penis madam."

Usmála se: "A, který ukazuje, že jste opravdový slaboch panty chlapec není to Chrissy. Získáte tak vzrušený a váš penis dostane tak těžké, jen proto, že jsem vás nosit pár mých kalhotek."

Natáhla ruku a zvedla podprsenku od ramene gauče. To visel z jednoho z jejích prstů, bílé, krajkové, ženský a velmi sexy. Mé oči se do prsou, že se podporované pár minut předtím. Viv bradavky byly nyní tvrdé a postavit pod její halenku a snadno rozpoznatelný.

"Tak pojď Chrissy Vím, jak moc hezké malé sissies rádi nosí sexy podprsenky, aby přišel a dal mi podprsenku na."

"Ano, madam." I přistoupil k ní a vzal ji za podprsenku z ruky. Trvalo mi jen pár vteřin vyřešit popruhy a poháry, a pak zasuňte ruce do popruhů před dosažením za sebe připevnit dva úlovky. "No dobře," řekl Viv. "Mimochodem, můžete dát své podprsenku na můžu ti říct, co jste udělal, že více než jednou nebo dvakrát. Můžete nosit podprsenky hodně Chrissy viď."

"Errr ... ano, myslím, že tak ... madam."

"Jakou velikost podprsenky si obvykle nosí Chrissy."

"38 nebo 40 madam. Hmmm B šálek."

"No já mám 38 C cup, takže by vás vejde v pohodě, ale kalhotky kluci potřebují trochu pomoci vyplnit podprsenky, které mají nosit. Jdi a vyplňte svou podprsenku se s některými více mých kalhotek."


Zašklebil jsem se a vyrazil ze dveří míří opět ke schodům a Viv ložnice.

"A ujistěte se, že používáte dostatek kalhotky, aby se vaše prsa úplnou C šálek Chrissy." Zavolala za mnou.

S můj penis stále omezena VIV je sexy růžové kalhotky a podprsenku těsně kolem mé hrudi Vrátil jsem se nahoru do svého tahu spodní prádlo. Můj boule tlačí na krajkové kalhotky stál, když jsem řazeny její kalhotky ven. Já bych milovaných trávit více času zkoumáním svou sbírku, ale cítil jsem, že jsem lepší držet moje nová milenka čeká příliš dlouho. Podíval jsem se na sebe do zrcadla, když jsem naplněn její košíčky s kalhotkami. Nechtěl jsem opravdu odpovídat Myslím, že s vypoulenýma růžové kalhotky a krajkové bílou podprsenku, ale skutečnost, že podprsenka byla na podporu viv své vlastní podstatné prsa jen pár minut před více než vynahradil, že. A bylo to úžasné s mým tuhý nástroj vypouklé proti složitým vzorem v přední části kalhotek a pocitu napjaté popruhy podprsenky kolem mé hrudi vycpaných se na plnou C šálek s její kalhotky.

Zpět dolů Viv na mě čekal, bradavky stále tvrdé a jasné na základě tohoto tenkou halenku. Všiml jsem si, že se dala dohromady dvě nohy stoličky.

"No ty vypadáš obrázek podprsence a kalhotkách Chrissy., Ale myslím, že je čas s tím něco udělat s nadváhou, které jste dostali od nošení mé krásné kalhotky. Nenechte si Chrissy?"

Jen jsem přikývl, jako můj penis znovu pohnula.

"Tak si lehnout na stolici a pak."

Udělal jsem, jak mi bylo řečeno, moje hlava jen pár centimetrů od boku sukně, když stál a díval se mi čím dál pohodlnější. Její oči přičemž v jedné z jejích mužských kolegů z práce na sobě nic, ale jeden z jejích podprsenek plněné plné jejích kalhotek a jiného páru kalhotek plněné plné své těžké nekontrolovatelné erekci.

Přestěhovala se mé tělo a pohladila moje stehna.

"Pojď Chrissy roztáhni nohy pro mě. Ukaž mi, co děvka jsi. Jsi děvka, všechny sissies jsou kurvy nejsou oni Chrissy."

"Ano, madam," odpověděl jsem, šíření nohy pro ni jako objednat. Pocit přední na její kalhotky stahovací pevně na svém tuhosti, skoro, že mě cum.

"To je pravda, všechny kalhotky kluci jsou kurvy, protože když se jejich oblečení jejich kohouty opravdu nadšeni všemi těmi měkké krásné spodní prádlo. A když jejich opravdu tvrdě a nadšený, že budu dělat cokoliv, aby se masturbovali off, stejně jako děvka by. ISN 't, že právo Chrissy. Budeš mě prosit, aby vás masturbovat off v mých kalhotkách, stejně jako malý sissy děvka opravdu jsou? "

Měla pravdu. Byl jsem tak nadšený, teď bych udělat téměř cokoliv cítit prsty na mě.

"Ano, madam, prosím masturbovat mě madam."

"Řekni mi, co jste Chrissy" prsty hladil si vnitřek mých roztaženými stehny.

"Jsem slaboch děvka madam."

Prsty i nadále pohybovat mezi nohama, sledování okraj jejích kalhotek. Můj penis sebou škubl pod růžovou krajkou, bolest na dotek jejích prstů.

"A co Sissy děvky chtějí Chrissy, řekni mi, co jste a co chcete, a já jsem mohl jen dát to na vás."

Zasténala jsem, když Viv lehce běžel jeden z jejích nehty v horní části mé erekce.

"Pojď Chrissy, můžete mi to říct." Řekla, že jako zasténání uniklo z mých rtů.

"Jsem děvka madam, Sissy děvka a já chci, aby se masturbovali pryč madam."

Viv prst vklouzl dovnitř nohy jejích kalhotek, jemně sondování mezi mé tvrdé mužství a míčky.

"Jsem panty kluk a já chci, aby moje paní, abych cum."

Její prsty se na můj penis jemně hladil ji přes krajku jejích kalhotek. Byl jsem lapala po dechu a jemně sténal.

"Pojď Chrissy, sdělte to svému paní, co to je, co potřebujete tak špatně."

"Prosím, masturbovat mě madam. Jsem slaboch děvka a já chci, aby se masturbovali off, z cum ve svých kalhotkách."

Byla stiskla můj penis, jen pomocí prstem a palcem, aby čerpadlo hlavu. Tvorba tip snímek zpět do předkožky.

"Mmmmm" vyšlo z mých úst, když se její prsty se mnou hrál přes krajky.

"Jsem dívčí kalhotky chlapec."

Pořád se rytmické pumpování na můj penis.

"Jsem slaboch děvka, která chce cum ve svých kalhotkách."

Mačkání na špičce dělat to klouzat uvnitř mé předkožky pak pustil

"Jsem trochu slaboch coura, prosím, mmm, aby mi Vida, cum ve svých, kalhotky, prosím."

Tam byl žádný polevit v rytmu prsty, jen palcem a dvěma prsty čerpací pryč přes krajky její růžové kalhotky ona mi řekla nosit. Mačkání hlavu mého erekce zpět do předkožky a pak uvolnění, aby se ukázalo, před mačkat zpět znovu znovu a znovu.

"Jsem panty děvka a já chci naplnit své kalhotky s mým semene." Zasténal jsem a vzal v obrovském vydechnutí vzduchu náhle pocit, podprsenky popruhy kolem mého zvedající hrudník. Podívala jsem se dolů na své bílé krajkové podprsence kolem mé hrudi, plněné Vivs kalhotky, aby mi vyčnívající C cup kozy. Lapal po dechu jsem zvedl hlavu vyšší při pohledu na obrovskou bouli můj penis v Vivs růžové kalhotky. Prsty na boule, stále čerpací pryč, nevyhnutelně mě přináší do bodu, kdy bych naplnit její krásné kalhotky s mou cum a ukázat jí jen to, co slaboch panty kluk jsem byl opravdu.

"Pros mě za to Chrissy, dovolte mi, abych slyšel, co skutečný panty kluk jsi."

"Prosím, madam, aby mě cum, abych cum ve svých kalhotkách."

Tam byl teď už drží zpátky na mě.

"Jsem slaboch děvka a já chci naplnit své kalhotky s mou cum. Udělej mi vyplnit vaše kalhotky s mou sissy semene. Prosím, madam."

Vybuchl jsem do Vivs růžové krajkové kalhotky stál, můj horký lepkavý sperma tryskající ven, její čerpání prsty zpomalil, ale nezastavil. Pomalu dojení můj cum z a do jejích kalhotek. Její prsty se stává hladká a kluzká. Přestala čerpání a pomalu sklouzla rukou uvnitř. Kousla jsem se do rtu, když se její prsty se ponořil do mé ochlupení, jde o délku mého změkčování píchnutí a jemně stiskl. Pak se její ruka začala šířit svou cum kolem, metodicky třením tekutiny kolem uvnitř její kalhotky. Brzy se její ruka a můj penis a koule byly lepkavé a kluzké.

Teprve pak se předklánět, její teplá prsa na mé paži, ruku stále držel mou polo ochablé mužství.

Comment

Comment:

Tweet

Ich wollte einfach einen netten Gruss da lassen. Bin eben auf die Homepage gestossen.I will be certain to bookmark it and return to go through a lot more of your helpful details.
Thanks for the submit.wholesale jordans shoesfor this rarewholesale nike shoes

#1 By (162.249.169.131|162.249.169.131) on 2014-09-02 02:59