Block Party Incident Ch. 01

posted on 25 Aug 2014 14:10 by finickyfirework08
Vlahý podvečer pomalu vklouzl do noci. Jakmile se setmělo, dal mi vědoucí pohled a tiše vplížil od Block Party. Jsem klidně vstal ze svého křesla a následoval ho stranou od zástupu.

Čekal, kde řekl, že by: půl cesty dolů bloku; i mimo dohled od některého z našich stranických probíhajících sousedy. Nervózně jsem šel k němu.

"Tak pojď, jdeme," zašeptal mi. "Tudy." Položil ruku na malou na zádech, posílání chvění do mého těla. "Opatrně nemáte výlet na všech křoví."

Vedl mě mezi dvěma domy, od okolního záři pouličních světel, do hlubokého stínu noci. Máme k plotu a on obratně manévroval otevřenou bránu. Prošli jsme a zavřel je za námi. Udělali jsme naši cestu přes tento dvorku jednoho z našich sousedů, na vysoký dřevěný plot v zadní části svého pozemku.

"Je to tady. Mohl byste to udělat přes plot?" zeptal se.

"Hele, já nejsem tak starý, jak byste si mohli myslet," zašeptala jsem. Byl jsem však znepokojen tím, že v mé snaze uklidnit mé vlastní, možná jsem měl pár příliš mnoho nápojů. Položil ruce na horní části plotu a zmenšen nahoru a přes s milostí mládeže.

Můj pokus byl rozhodně méně elegantní. Vytáhl jsem já na vrcholu plotu a dostal jednu nohu přes, ale tam jsem se zastavil. Natáhl jsem ruku, se k němu a on mi vytáhl zbytek cesty přes.

Matný ripování zvuku utekl z mého stehna oblasti. On mě opatrně umístěn na zemi. Prohlédl jsem si kalhoty.

"Do prdele, popadl jsem kalhoty na horní části plotu. Jak trapné," zašeptala jsem.

"Tak jsme tady," řekl.

***

Bazén byl osvětlen zevnitř. Chladný neon aqua-mořské barva je v ostrém kontrastu k dusné počasí v polovině srpna.

"Pojďme dovnitř!" řekl sebejistě. Najednou jsem se cítil provinile. Ne, není vinen, ale já jsem měl silné vážkách.

"Zapomněl jsem, aby si plavky," zašeptala jsem.

"Co je?" řekl. "Nemusíte šeptat, každý je na večírku."

"Nechtěl jsem, aby moje plavky." Řekl jsem.

"To je v pořádku, ani já taky" Svlékl si těsné tričko a hodil ji na zem poblíž plotu. Jsem se díval, okouzlen jeho zářivé energie mládí. Napadlo mě, jestli jsem byl tak mladý a štíhlý. Rozepnul spony na šortkách a pomalu spustil je přes tighty-whities nosil pod. Díval jsem se v horní části jeho trenýrek pomalu plížit a přes velkou bouli mezi nohama. Viděl jsem bouli a neúmyslně pronajal malý výkřik provinilé potěšení. Rozpačitě jsem se rychle zakryl si ústa ruce, moje kůže otáčení odstín červené.

Jen se zasmál jistotou. On odkopl boty a s jeho spodním prádle ještě na, přešel na skokanské prkno a elegantně se vrhl dovnitř zmizel pod hladinou vody na chvíli a pak se znovu objevil. Pomalu plaval přes k okraji bazénu přede mnou. Jeho vlasy byly přilepené k obličeji a oči byli vyškoleni na mě.

"Pojď," řekl vyprovokovat. Dvě slůvka, zatím, jak to řekl, že dělal to nejpřesvědčivější argument, jaký jsem kdy slyšel.

Byla jsem tak nervózní. Srdce mi bušilo tak hlasitě, že jsem si jistý, že on musí byli schopni slyšet. Cítil jsem se jako malá holka znovu. Jako panna teenager. Kopl jsem své tenisové boty mi sockless nohy.

Sehnul jsem se a pomalu začal tahat za tričko až nad hlavu. Pod ním jsem měl na sobě nejvíce základní bílé bavlněné prádlo pod oblečení, které oni dělají. Naprosto neškodný. Zastavil jsem se přímo pod mou podprsenku.

"Nesmějte se na spodním prádle," řekl jsem. "To není sexy vůbec."

"Ani je moje," odpověděl. Chlapec, jak se mýlil o tom.

Zhluboka jsem se nadechla a rychle vytáhl košili na zbytek cesty až nad hlavu. I když to bylo neuvěřitelně horko, noční vzduch na mé nahé tělo se cítil unnervingly v pohodě. Podívala jsem se dolů na vrcholky mých prsou. Hedvábné plátno husí kůže.

Rychle jsem rozepnul kalhoty a nechal je spadnout na zem. Bez sklonil jsem kopal je na místo, kde ležel jeho oblečení. Cítil jsem se víc nahý, než jsem kdy předtím, ale pořád na sobě podprsenku a kalhotky.

Podíval jsem se na něj. Jeho oči hořely chlípné díry v mém těle. Přemýšlela jsem, co to sakra dělám, ale rychle tlačil nějaké myšlenky na druhu z mé mysli. Přešla jsem ke schodům a sestoupil do bazénu.

Voda byla jako chladný lpí přikrývkou, vítaný oddech od letního tepla a vlhkosti. Změna teploty se cítím trochu závratě. Šel jsem dál do bazénu, až voda stoupla na těsně pod bradu. Pak jsem Doggy pádloval na stranu bazénu, kde byl ještě čeká. Popadl jsem okraj bazénu a nechat mou nohou ruku volně pode mnou.

"Je to dobrý pocit, co?" řekl.

"Jo."

"Říkal jsem tě, že ano."

Oba jsme tam poskakoval chvíli, těší se skvělé pocity na kůži, na naše nohy visí péči zdarma níže.

"Billy, jsi si jistý, nikdo se nás bude chytat tady?" Zeptal jsem se.

"Ne, i když nebyli na party, Joneses nikdy všimnete, když jsme se koupat v jejich bazénu uprostřed noci."

"Aha, takže nejsem první holka, kterou jsem přivedl sem?" I řekl hravě obviňující způsobem.

"Ty jsou ve skutečnosti." Nebyl ani jeden náznak hravosti v hlase. Zaváhal a pak řekl: "Luke a já plavat tady skoro každou noc, ale nejdou dostat ho v průšvihu!" Usmál jsem se.

"Já ne."

Znovu jsme se vrátili do houpající se tam v tichu.

Pak se otočil ke mně a řekl: "Podívejte se mi ponořit," a rychle vylezl z bazénu. On vyrazil po boku bazénu a na skokanské prkno. Pak se zastavil a upřeně zíral na bazénu, se snaží představit ve své mysli čin odvahy, že se chystá provést.

To je, když jsem si všiml, že voda dělal jeho spodní prádlo transparentní. Styděl a uvádí do rozpaků, rychle jsem se odvrátil. Moje kůže opět roste červené, podíval jsem se na jeho tvář, aby se ujistil, že si toho nevšiml mě dívá. On si toho nevšiml. On byl stále zíral na bazénu. Snažil jsem se bránit hledá znovu. Nemohl jsem si pomoct mé vlastní ačkoli. Mé oči klesla na jeho rozkroku a průhledné spodní prádlo, které bylo ji pokrývá.

Jeho penis byl jasně viditelný přes tenkou materiálu. Seděla prominentně orámovaný ochlupení. , Kterým se dlouhá a hustá, lehce ji pod úhlem na jednu stranu. To bylo tlačil dopředu, aby pozornost svými obrovskými, otoky, kteří koule.

Podruhé neúmyslné vydechnutí provinilé potěšení unikl mé rty. Billy slyšel tenhle taky. Rychle se podíval a chytil mě zíral na jeho penis. Podíval se dolů a viděl, že jeho spodní prádlo bylo vidět skrz. Pak se podíval zpátky na mě, mimo tuto dobu na mém těle, který visel pod čistou vodou.

Podíval jsem se na mé vlastní. Moje bradavky stál velmi nápadně vzpřímeně prostřednictvím průhledného materiálu mé podprsenky. Pod nimi, tmavé skvrny na srsti, které pokrývají mé stydké pahorek byl jasně viditelný, jako byla moje stydké pysky.

Předtím, než jsem měl šanci se dostat dále do rozpaků, když skákal z hrací plochy. Povytáhl vzduchem, provádějící nějaký trapézového aktu zvratů a salta. Padl k bazénu a na poslední chvíli vypukla zvraty a salta a plátky přes vodu s jednoduchým ponoru. Byl jsem v úžasu.

Pod vodou, plaval směrem ke mně. On nezačal stoupat na povrch, až byl v pěší vzdálenosti od mě. Vynořil se z pod vody přímo před sebou, ve tváři méně než 5 centimetrů.

Pak se naklonil a položil rty na moje. Byl jsem tak šokován, jsem ani zavřít oči. Jen jsem tam visel, díval se na jeho zavřené oči před dolu. Pak jsem cítil, jak mu jazyk plachtit přes mé rty a do úst. Začal masírovat vnitřek mých rtů jazykem. Položil ruku na straně krku, palcem v přední části ucha.

Mé oči zavřené a pak mi dovolte, abych vám řekl. Cítil jsem nával mravenčení po celém těle. Matný vzrušení, které mi spotřebováno. Myslela jsem, že omdlím. Vzrušení z líbání někoho poprvé. To mě posedl.

Cucal jsem jeho jazyk hlouběji do pusy a začal kroužit svůj vlastní jazyk kolem něj. Naše ústa se stal agresivní. Oblasti zoufalé touhy. Cítil jsem se tak dobře.

Vytáhl jazyk z pusy a vytáhl svou tvář od mých. Otevřel jsem oči, aby si jeho hledí se na mě. Pak se podíval dolů.

Cítil jsem něco na mého pasu. Jeho ruka. Byl tahem dolů kalhotky. Rychle jsem se sehnul a uchopil jeho ruce, aby ho zastavili. Podíval se zpátky na mě. Neřekl nic, ale jen se na mě podíval. Jeho oči byly všechny přesvědčivý jsem potřeboval.

Pustil jsem ho za ruku a s ní žádný smysl neviny jsem měl o situaci. Moje kalhotky, řídí rukama, sklouzla mi nohy a snadno přes prsty u nohou. Zvedl je nad vodou a hodil je přes se zbytkem našeho oblečení. Přistáli s mokrým Plop.

Podíval se mi znovu do očí a beze slova, svlékl si spodní prádlo off. Ten penis byl úplně vztyčené. Zírala jsem na něj, když hodil spodní prádlo přes s mým. Tam poskakoval jsme v bazénu, když úplně nahá a já jen s podprsenkou. Naše genitálie byly vystaveny k sobě a bylo to nádherně nemravné a nádherné. On se pohyboval blíž a zírali jsme se navzájem do očí.

On byl jen pár centimetrů dál. On objal pod dolu a položil ji na okraj bazénu za mnou. Sehnul se a chytil jeho tuhý penis, umístit ji mezi nohy. Cítil jsem, že stisknutím tlačítka nahoru u vchodu do mé pochvy. Nebyl snaží vstoupit mě, že právě uvedení jeho penis tam, takže jej pro pozdější použití .. Je to pocit, jako by tam byla bomba mezi nohy.

Natáhl ruku zpod vody a jemně pohladil mě po tváři. Naklonil se dopředu a zašeptal mi do ucha, "Jsi první holka, co jsem měl sex s paní C." Pak se odtáhl a podíval se mi do očí. Moje tělo bylo na hraně. Nevzpomínám si, kdy měl pocit, jako nadšený.

"Jdi dovnitř mě," zašeptala jsem do jeho rozzářené oči. Sundal ruku z mé tváře a chytil jeho penis. Strčil a šťouchl kolem mezi nohama na chvíli, než jsem se domnívala, že magické pocit. Špička jeho penisu dotkl jen u vchodu do mé pochvy.

On tlačil nahoru a směrem ke mně. Jeho penis se pomalu zmizel uvnitř mě. Pomalu sklouzla hlouběji a hlouběji, strečink stěny mé pochvy do sféry extáze. Mohl bych říct, že jsem vlhká, mnohem víc, než je obvyklé. Nikdy jsem se necítil tak vzbudil před.

Pořád tlačí hlouběji do mě, dlouho poté, co jsem očekával, aby přestal. On penisu zkoumal hlouběji do mé pochvy, než Simon vůbec mohl doufat. Měl na sobě svou důvěru v jeho tváři. Věděl, že jeho penis byl velký.

Nakonec jsem cítil, jak mu stydké kosti proti mému a já reflexivně odstranit ruce z boku bazénu a omotal si je kolem krku. Neuvědomil jsem si, že je vyšší než já, ale on stál na dně bazénu a našimi hlavami byly jak nad povrchem. Taky jsem omotal nohy kolem něj.

Jak začal znovu vytáhl jeho penis ze mě, instinktivně jsem vrazil své rty na jeho a začala ho líbat vášnivě. Můj jazyk vyrazil dovnitř a ven z úst. Chtěla jsem být co nejblíže k němu jako fyzicky možné.

Jako hlava jeho penisu se blížil ke vchodu do mé vagíny znovu, vytáhl jsem ústa od jeho. "Neměli bychom dělat to," zašeptala jsem.

"Já vím." S tím strčil zpátky do mě. Tlak v kaskádovitě do mého těla, nutí z mých rtů a bez dechu "huuhh" potěšení.

"Ach, Billy," vydechla jsem mu do ucha. Byl vrazil dovnitř a ven mě rytmu teď. Rychlé staccato tempo hrál v mé pochvy. Začal jsem spádovištních boky vstříc jeho penis, co jsem mohl.

Vlny byly vycházející z našich pulzujících těl. Šíří se tiše kolem bazénu, odrazil se od stěn a vrátil se. Všichni konvergované nahodile jako tento chlapec pokračoval, aby se se mnou milovat.

Po asi deset minut, Billy začal lehce sténat. Věděl jsem, že pravděpodobně nebude trvat mnohem déle, ale věděl jsem, že bych taky ne. Pak se zarazil, jeho penis pohřben na rukojeť uvnitř mě. Nebyl Cumming ačkoli.

Natáhl se na nohy. "Držte římsu," řekl. Odstranil jsem ruce z krku a položil je zpátky na okraj. Stále ve mně, zvedl nohy nahoru. Položil je tak, aby hřbety kolena byly na ramenou. Už jsem cítil, jak mnohem hlouběji jeho penis byl ve mně. Začal znovu jeho tlačení. Byl mi více komplexněji než jsem kdy byla obsazena před plněním. Začal jsem se cítit závratě. Rukama masírovat moje ňadra přes mou podprsenku.

S každým tahem osvětlení šroub potěšení utekl z mé píči do zbytku mého těla. Moje vlasy stáli na konci. Nemohl jsem udržet oči otevřené, pokud jsem se snažil, ale neměl jsem to zkusit. Moje pěsti pevně zavřené. Moje záda prohnula dopředu, ruce čerpání moje prsa. Zasténání uniklo mi ze rtů: "Oh Billy, já tě miluju!" a byla to pravda.

"Já tě taky miluju!" S tím jsem se cítil teplý příval dobra uvnitř mě. Moje svaly se napjaly. Mé tělo se svíjel. Billy byl chrochtání a sténal, střelba svou lásku ve mně. Moje vagina upínají se na jeho penis, uvolněné, a pak se znovu zakročil. Třásla jsem se po celém těle. Vysoko posazený "ááá" unikající z mých úst. Jeho záplava chlapec šťávy uvnitř mě. Moje břišní svaly smluvně nedobrovolně, protože jsem měl nejlepší orgasmus svého života.

Pak se přes mé očních víček, viděl jsem jasné světlo. Otevřela jsem oči a byl oslepen intenzivní světlo přicházející z Joneses zpět veranda.

"Do prdele, že jsi doma! Utíkej!" Řekl Billy. Vytáhl mě a rychle vyskočil z bazénu. Moje první reakce byla zklamáním. Chtěl jsem Billyho penis zpátky do pochvy. Pak jsem viděl Daniel Jones chodit přímo před dveřmi, které vedly z jejich kuchyně na jejich dvorku.

Střílel jsem z bazénu. Billy měl všechny šaty v jedné ruce a doslova se vrhl přes vysoký dřevěný plot. Za sebou jsem slyšela dveře otevřené. Běžel jsem k plotu, popadl horní a snažili házet mé vlastní více než jedním pohybem. Mám jednu nohu dřív, než jsem se zasekl stejně jsem měl předtím.

"Hej, ty holka!" Slyšel jsem, Daniel Jones říká.

Billy mě popadl a táhl mě přes plot. "Do prdele, do prdele prdele, mě viděl!" Zašeptala jsem. Billy vykoukl škvírou v plotě. Cítil jsem píchání na vnitřní straně jednoho z mých stehen.

"Shhhh!" Bill mě umlčel. "Neměl tě poznat."

"Jak víte, že -"

"Do prdele, to jde pryč! Run takhle!" Billy poukázal.

Jsem se dal na útěk a Billy utíkal pryč na druhou stranu. Mezi ploty v tomto dvoře bylo jen řetězu a já jsem lehce přeskočil do dalšího dvora a přikrčil se za keř.

Daniel Jones vystrčil hlavu přes plot a zařval: "Hej vy děcka, co jsem tě viděl já vím, kdo jste, a já jsem ti to říct svým rodičům" Obrovský povzdech úlevy zamával na mě. Co blaf, pomyslel jsem si. Dobrá věc, kterou jsi mi poznat. Rozhlédl se kolem sebe horečně, ale bylo vidět ani Billyho ani mě. Po několika intenzivních okamžiků se otočil a šel zpátky dovnitř.

Poté, co jsem si byl jistý, že byl pryč jsem tiše zavolala Billyho jméno několikrát. Tam byl žádná odpověď. Opatrně jsem vylezl zpátky přes plot a sledovali, jak Billy běžel. Nebyl tam však. Ani se mi oblečení.

Tiše jsem se plížil mezi dvěma domy. Koukla jsem hlavu kolem rohu, zda strana byla stále děje. Spousta lidí odešla, ale strana byla stále pokračuje. Cítila jsem pálení na mém stehně znovu. Podíval jsem se najít poměrně velký odpad na své vnitřní straně stehen. Také ... Billyho sperma začalo vytékat z mé pochvy. Jak trapné.

Koukla jsem hlavu kolem rohu znovu. Strana byla dole na druhém konci ulice. Můj dům byl na druhé straně ulice, asi v půli cesty mezi stranou a tam, kde jsem stál. Rozhlédl jsem se po něčem na krytí mé vlastní se. Tam byly jen keře. Uvažoval jsem čekal, až všichni odešli domů a spát a pak se plíží do mého domu. Ne, můj manžel by se divil, kde jsem byl. Moje jediná volba byla propašovat přes ulici a doufám, nikdo mě neviděl.

Díval jsem se na dav na party na chvíli, čeká, aby se ujistil, že většina lidí se dívá na druhou stranu. Napočítal jsem tři ... jedna ... dva ... jít!

Běžel jsem ven z prostoru mezi domy. Srdce bije v uších. Na schůzku s vámi může jít jak žena, tak swingers, páry, lesbičky, gayové, bisexuálové, jednoduše človek každého pohlaví a zájmu, jaké vás zajímá. Pokud vás to zajímá, proč se nepřihlásit a neužívat si sex, kdykoliv se vám zachce. Když budete mít štěstí a objevíte někoho, kdo se vám líbí, jak zjistíte, že uspokojí vaše požadavky. Pokud si myslíte, že život je moc krátký na to, aby jste ho strávili jen s jedním partnerem, jste na správném míste - naše erotická seznamka je tu pro vás a sex na vás čeká. Zaregistrujte se a nechte se unášet na vlnách chtíče.

Pokud budete mít štestí, budete moci zakládat vztahy třeba hned dnes vecer. Jsme velmi otevřená komunita, akceptující různé typy lidí a je u nás přihlášená nejedna žena s různými zájmy. Chatovací místnosti lze využívat zdarma, tak si tuto nabídku na štěstí seznamky a free sex nenechte proklouznout mezi prsty. Připojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, zaujme-li vás pár, napište mu žhavou zprávu, organizujte divoké akce, používejte chat s webkamerou a využívejte naše flirtovací služby - to vše s našim členstvím. Na Seznamce ho po registraci dostanete - a seznamkové štestí je na dosah.

Nekterí mají občas zapotrebí erotiku okorení novou známostí, aby si zacali více vážit vlastního stálého partnera. Seznamte se s nimi blíž, jen pokud chcete, nikdo vás nebude tlačit k ničemu, co sám nechcete. Chat je dobrým způsobem, jak se s někým blíže seznámit pred samotným setkáním - můžete se bavit o čem chcete, vést sexy rozhovory a můžete dokonce i použít webcameru, abyste se ujistili, že opravdu chatujete se sexy človekem dle svého gusta. Nemá cenu vyckávat, když žhavá rande plná hrátek všeho druhu se sexy známostmi, jsou na dosah ruky. Jsme otevřená komunita, akceptující ruzné typy lidí a je u nás přihlášený nejeden nadržený pár s různými zájmy.

Nenechávejte si svoje sexuální fantazie jen pro sebe, u nás najdete spoustu páru, kterým jde jen o to jedno - rhavý sex ve trech, bez závazku a bezpecne. Nekterí lidé hledají online dlouhodobé partnery na sex, jiným ke štestí stací dirty talk a erotické konverzace. Když clovek ví, jak na to, není težké najít sexuální partnery v Karlových Varech . Proč o svých touhách jen sníte, když je můžete jednoduše zrealizovat. Sex v Zlíně na jednu noc mužete zažít v jakoukoliv denní či noční hodinu.

Najdete si partnera na sexuální dobrodružství hned teď. I před samotnou registrací tak budete mít možnost projíždet dlouhé seznamy potenciálních partnerů pro vaše sexuální štěstí ze seznamky. U nás jistě najdete protějšek, odpovídající vašim představám, pro divoký sex v Brně. Pripojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, spojte se se singles z Ostravy, organizujte orgie, používejte chat s webkamerou a používejte naše flirtovací služby - to vše s našim členstvím. Vítejte na Seznamce, do naší komunity jistě hrave zapadnete.

Přešel trávník, na ulici. Dělat dobře. Nohy na cement. Klapka klapka klapka. Na půl cesty přes ulici. Pištění po mé pravici. Zastavím, instinktivní. Auto zaoblení roh. Fast. Je to světlo zavírání dovnitř A jelen ve světle reflektorů! Pohyb nohy, pohyb! Příliš pomalý! Je to svítí na mě. Spotlight, nahé tělo, hvězda atrakcí, sperma stéká nohu. Utíkej! Spuštění. Obrubník, chodník, tráva mezi prsty u nohou. Přes trávník v žádném okamžiku bytu. Mezi domy. Zahalen v temnotě. Safe.

Oni mě neviděl. Alespoň já si nemyslím, že mě viděl. Jsem přelezl plot na dvorku. Jsem spěchal přes čtyři nebo pět dvorů, než jsem přišel do mého domu. Díky bohu, že levý zadní vrátka odemčena.

Jsem vklouzl do domu. Domů. Safe. Já bych se ve sprše a umýt chlóru ze mě a Billy se na mě.

Pak jsem slyšel dobře známé zvuky z přední dveře se otevřely. Můj manžel vracející se z party. V době, kdy to trvalo mu točit knoflíkem, rozběhl jsem se po schodech nahoru, chodbou, dveřmi naší ložnice a do koupelny. Obrátil jsem se na sprchu na plné obrátky a rychle skočil dovnitř

Doprdele mrzlo. Upravil jsem knoflíky a teplá voda konečně začal vycházet. Vzal jsem podprsenku off a schoval ho za šampon láhev.

Šimon byl u dveří.

"Ahoj zlato, jsem přemýšlel, kam jsi šel," řekl.

"Byla jsem příliš horko, jsem se rozhodl vrátit se domů a osprchovat se ochladit." Můj hlas se zachvěl. Řekl to slyšet?

Najednou sprchový závěs odsekl. Byl nahý. A vztyčené. Vyšplhal se za mnou. Rychle jsem se snažil důkladně Billy spermií od vnější mé pochvy. Jen jsem doufal, že si nevšiml vnitřek ...

"Dej mi nějaký miluju," řekl a strčil penis mezi nohama zezadu. Modlil jsem se k Bohu, že on by ničeho nevšiml. Šel jsem podél doufal, že nebude mít podezření. Sklonil jsem trochu chytil jeho penis a dát ho do mě. On zahájil vrazil dovnitř a ven mě.

"Sakra, holka, chtěl jste mě špatně dneska jsi to! Nikdy jsem ti to mokrý předtím!"

Comment

Comment:

Tweet