Dvakrát Charm Ch. 12

posted on 13 Aug 2014 08:23 by finickyfirework08
"Můžeš tu zůstat na večeři, pokud si přejete," nabídl Manni Scott poté, co jejich dcera utekla do svého pokoje. Dívali se na sebe, oba váží své rozhodnutí pečlivě o své pozvání po tom, co oni diskutovali poslední době, kdy byli spolu.

"Rád bych," odpověděl konečně Scott běží ruku přes jeho čerstvě posečené vlasy.

"Líbí se mi tvůj ostříhat, mimochodem," řekl mu Manni téměř slinění v novém stylu, který se rozhodl ke sportu. Připomnělo jí to Fotbalista je ostříhat. Nízká fade na obou stranách spáncích a vlasy jen tak krátkou stanovit nebo špice se jako rebel, když mu nálada zasáhla. Jeho vlasy se zúžily na krku přináší své hladové oči na pihy, které kdysi bylo skryté od svých dlouhých, červených zámky.

"Díky. Nemůžu říct, že se mi to líbí, ale já začínám zvykat na to." Scott cítil, Manni oči nudné díry do něj. Nikdy nebyl schopen skrýt svou touhu z něj, když se starý a byl rád, že je to stále stejné. "Co je k večeři?"

"Kandované sladké brambory, žlutá rýže, a dusí vepřová žebírka," řekl mu Manni obrátila pozornost zpět k nastavení tabulky.

"Wow, dnes musí být moje narozeniny," odpověděl Scott vzrušeně, když jí pomáhal s úkolem. Jejich ruce kartáčovaný proti sobě, když oba dosáhli na stříbro dělat Manni ukrást její pryč.

Slyšela svůdný úsměv v jeho hlase, když sklonil se níže šeptat do ucha a hladil ji po husí vroubkované tělo s jeho teplý dech. "Už jste přemýšlel o tom, co jsem řekl minule? Je to důvod, proč jsi tak nervózní?"

"Já - nejsem nervózní," Manni koktal, pootočila hlavu na stranu, aby se na něj podívala. Jeho rty byly těsně vedle její tváře, který mu zasadit jemný polibek na to, než ovinul volnou ruku kolem pasu.

"Ano, jsi," řekla mu, když jemně štiplavý na krku. "Jaký jiný důvod by být pro vás, aby se vyhnula oční kontakt se mnou?"

Manni se zachvěla a věděl, že to cítil z toho, jak jeho ruka byla zpřísněna kolem pasu, přitáhl si ji blíž k sobě. Zalapala po dechu cítila jeho teplý jazyk sklouznout do krku a pak zpátky dolů. "Scott," povzdechla si, jak její třesoucí se ruce uvolní nádobí dosáhnout za ní. Cítila, jak se ostrost jeho džíny, když slepě prozkoumal obrysy bok. Pak se ho dotkla, přejela rukou nahoru a pak dolů po délce jeho vypouklé erekce, podněcování zasténání z jeho měkké rty, které byly trasování polibky přes její nahé rameno.

On vražen nedobrovolně do ruky, s využitím všech jeho sebeovládání, aby ji ohnout přes pult, přesunout své chatrné cheerleading šortky na stranu, pak pohřbít sám, až po jílec, hluboko uvnitř ní. "Manni," zavrčel varovně věděl, že kdyby se nezastavil ruce, které by dělat jen to, co snila o jen pár vteřin před. Pustil nože v druhé ruce, čímž ji pochopit její plná ňadra skrze ni vidět skrz černou košili, která ho tauntuješ od samého okamžiku, kdy mu nastavit nohu uvnitř svého bytu.

Fňukala, prohnula se cítit více z ruky a třásl se, když se jeho dlaň začala třít kruhy na její bradavky, převést ji do pevného žárovky pod jeho ministrations. Její hlava byla těžká s nouzi a očekávání, padá zpátky na rameno, jak zasténala, podporovat jeho zálohy.

Scott se sklonil přičemž její svůdné rty a sklonil teplé jazyk dovnitř, když ochotně otevřela ho. Jeho boky otočil, broušení erekci do plnosti své zadnice. Málem předčasně vykřikl, když Manni tlačil zpět do něj nechat ho jen vědět, jak moc ho chtěla. "Vy jste vynechal to stejně jako já, že jo?" zeptal se stručně porušení jejich zapařené polibek.

"Ano," zakňučel Manni zvedla neobsazené ruku, aby zábal na zadní straně krku prohloubit polibek, zatímco Scott sundal ruku z jejího pasu klouzat po horké, pulzující pahorku mezi jejími stehny. Zasyčela vydechl nedobrovolně ho protáhne džín.

"Řekni mi, že chceš, abych tě do postele, Manni, nebo budeme muset zastavit právě teď," řekl jí Scott zrychluje ruce proti ní. Přestěhoval se jí šortky a kalhotky na stranu, aby se dotkl její měkké maso, libuje v tom, jak teplé a vlhké ona byla pro něj "Řekni mi," přemlouval sundal ruku z jejího prsu a jemně uchopit hrdlo a držte ji kývl hlavou tak, že se mohl podívat do očí. Pole touhy, která se odráží na její krásné tváři bylo dost, aby mu odpověděla, ale Scott chtěl slyšet, jak to říct.

Manni přikývl místo, neklidně pohnula stehna spolu, když ucítila tlak vybudovat mezi nimi.

"Řekni mi," Scott přikázal, když jeho prsty zpomalil, až se úplně zastaví.

Podívala se na něj zmateně jí touhy potemněly oči, třásl nohy a chvějící se rty. "Scott, prosím, já -".

"Povězte mi," řekl ještě jednou po výsadbě sladký polibek na její oteklé rty.

Očima hledal svou tvář zoufale, když se dožadovali, aby produkovat souvislou myšlenku mnohem méně koherentní slova. Její rty a hrdlo se zdálo příliš suché, aby v souladu s její snahou mluvit, ale když viděla, jak se hlad v Scotta světle zelené oči a kolik trpělivosti byl náročnější, než ona byla ochotna dát svůj souhlas, Manni věděl, co bude její reakce. "Vezmi mě do postele, Stark," zašeptal Manni schopni myslet, dokud jeho ruce se jí znovu dotkl.

Scott vdechnutí prudce nechal dva prsty pomalu napadnout její mokré teplo a tah, dokud ona byla jednou chvějící se v jeho náručí. "Budu. Dnes večer," slíbil před pořízením rty v přivlastňovací polibku, který opustil její zmatená. Jazykem pohladil proti své vlastní, předloží ji ke své syrové touhy, když zlikvidoval a pak se kousla do rtů, až oni byli už ne sytě růžová, ale živé červené.

"Já vám ukážu, jak moc jsi mi chyběl," slíbil, odstoupení prsty z její těsné, měkkého masa, když uslyšel hvězdy blížící se kroky. Olízl jí šťávy z jeho ruka není lámání do očí, jak palcem hladil zadávací maso krku před podáním své oteklé rty na jeho sdílet její podstatu.

"Scott," prosil Manni nepřipraveného, ​​že brzy mít společníka.

"Dnes večer." Pohled v jeho očích se jí téměř znovu orgasmus ztratila, když mu sundal prsty. "V pořádku?"

"Ano," řekla chraptivě pak lízal její sušení rty stále ochutnávka sama na ně.

"Mám hlad," oznámil hvězda příliš mladý, aby pochopili, že ona přerušila hravý čas svých rodičů, i když byli v kuchyni, kde se dobře vonící jídlo pochází.

"Chystáme se tě krmit, Munchkin," řekl jí Scott stínění jí od stále třásl podobě její matky. Kolena se zhroutila, plnění Scott se silným smyslem pro mužské pýchy, že udělal jí to. Políbil ji na hnědé rameno, balení ruku kolem pasu, aby ji zvednout zpátky nahoru. "Jsi v pořádku?" zašeptal a pak ji políbil na spánek, když kývla hlavou.

"Jsem v pořádku," řekl mu Manni zvedla čokoládové oči a podívala se na něj a srazil ho nepřipraveného s raw divoká touha tam pořád hoří pro něj. "Potřebuju jen chvilku."

Ve vší upřímnosti, Scott nechtěl dát jí chvíli trvat, že vzhled chtíče z očí. Kdyby to nebylo pro hvězda stojící uprostřed kuchyně a díval se na něj, jako jeden z těch dětí z Feed The Children reklamy se často viděl o půlnoci, by se přehnala Manni do náruče a odnesl ji pryč její ložnice vyzvednout tam, kde skončili.

"Tati?"

"Už jdu, miláčku," řekl jí slyšel strach v jejím hláskem. Sundal paži z celého Manni pasu doufá, že její nohy byly dost stabilní pro ni postavit se na vlastní pěst a pak si umyl ruce před dokončením až prostírání.

"Doufám, že jste opravdu hlad," Manni tzv. otočil s kandovaným jamy v ruce.

"Ano!"

"Jsem velký hlad," Scott a hvězda odpověděla unisono. Manni hnědé oči cestoval do Scotta uculoval úst a spolkla suchý knedlík v krku a zároveň jsou ochotni nohy se dostat blíž ke stolu a večeří.

Bylo to těžké a musel být jeden z nejpomalejších večeří, které Manni se někdy jedli v jejím životě. Jídlo bylo ohromující: na kandované sladké brambory příliš sladké, žlutá rýže příliš hrubé, se udusili vepřové kotlety příliš silný. Všechno bylo v nepoměru k ní teď, že chuť Scott rty byly stále na špičce svého jazyka. Chtěla víc a styděl, že její prsty a tělo se třese hůř než narkoman prochází výběry.

"Mami," hvězda volal natáhl svou ruku tropit její matka s ní tlustou plastovou vidličku, že Manni trval na tom, že používá tak, že ona se bodnout sama v ústech.

"Ano?" Manni odpověděl přitahování zpět do pozoru.

"Má vaše bříško bolí?"

"Ne, miláčku, proč?"

Hvězda ukázal dolů na její sotva dotkl desky a Manni povzbudivě usmál. "Nejsem tak hladový, jak jsem myslel, že jsem."

"Tatínek byl hlad," řekl jí hvězda otočila hlavu plnou červenohnědé barevné vlasy ve směru jejího otce. Scott si vyčistit svůj talíř a trpělivě čekal na ně až do konce. Spíš trpělivě čekal Manni dokončit tak, aby mohli vyzvednout tam, kde skončili.

Pohled do jeho průsvitné zelené oči vůně vlny rozkoše se jí páteř takže její činy zdají robotický než dříve. Manni si odkašlala přála sama přerušit oční kontakt s Scott, aby souvisle mluvit s jejich dcerou. "Dokončete svou večeři, takže mohu dát vám ve vaně."

"Táta už mi dal jeden," hvězda řekla jí pokouší se lžící do svého malého úst poslední z jejích kandované sladké brambory a sledování zklamaně jak polovina z nich klesl zpátky na něj.

"Pak budeme čistit zuby před uvedením do postele," řekl Manni místo usmíval se na ni vřele poté, co se konečně vyprázdnil její talíř a pak zvedl ruce, aby jim ukázal. "To je moje velká holka," řekl Manni její stírání na její lepkavé ústa ubrouskem.

"Udělám nádobí," nabídl Scott stoje sklízet ze stolu. Úmyslně kartáčovaný jeho rozkrok proti její zadek, jí připomněl, co je v obchodě pro ni dneska jednou hvězda spal.

Manni bit zpět sten, že téměř utekl rty od skvělého mučení Scott právě dát ji přes, ale narovnal ji zpět, místo a čekal, až hvězda klouzat dolů ze svého sedadla. Bylo to nejdelší třicet minut Manni života: s pomoci Hvězda vyčistit zuby, přečtěte si ji dvě patra, pak bojovat s ní zavřít oči a spát i po Scott dal jí pusu na dobrou noc a zasunul ji dovnitř


"Promiň," omlouval se Manni poté, co musel sedět s jejich dcerou, dokud jí přestali bojovat spánku a nakonec dal dovnitř "Je to obvykle není tak tvrdohlavá."

Scott si odfrkl jeho nedůvěru, když následovala za ní táhne Hvězdy dveře místnosti zavřené. "Je to stejně tvrdohlavá jako její matka," řekl její vedení v kroku za ní šli do obýváku a klesl do svých plyšových sedadel. "Ve skutečnosti, dokonce se snaží naříkat dál ve vaně jako vy," řekl Scott vytáhl telefon a vyhledávání v něm nedávném videu si vzal Star zpěvu ve vaně. Byla nahodile stříkající vodě a bublinky o při hledání své gumové drahoušek pak držel hlavu a naříkal hlasitější, když sebral ho a dělal to poletují ve vzduchu.

"Ach můj bože, to je rozkošný."

"Je to tak?" Scott dohodly, že oba se koukali na video před tím, než skončila její vzhled překvapení, když zjistila, že její otec byl jí nahrávání. Její malé světle hnědé tváře viditelně zrudl jako plachý úsměv lepily se na její obličej a zůstal tu cestu s videem oficiálně končí.

"Vypadá to stejně jako vás, že někdy vše, co jsem udělal, bylo, že o tom, kde jste byli a jak se ti daří," přiznal Manni jako její úsměv pomalu zemřel.

"Nebyl moment, že jste nebyli v mých myšlenkách buď Manni."

"Stark," zašeptala sáhl pro něj s ním dobrovolně jít do jejího objetí pro polibek. "Stýskalo se mi po vás moc," přiznala mezi sladkými, hladových polibků.

"Chyběl jsi mi moc," řekl jí Scott běží velký, horkou ruku na šálek zpátky na krku a držte ji ještě tak, že by mohl mít svou cestu s ústy, když zakryla tělo s jeho vlastní. On ji ochutnal pomalu, jemně sát její spodní ret a přemlouvala nebeské sténání z jejích měkkých, růžové rty. Zasténal, jak její ruce hladily ramena přes jeho modré a červené kostkované košili. Prsty roztřeseně šel mezi jejich těly začít rozepínat proces. Manni chtěla cítit jeho ocelové tělo stisknutí těsně před její vlastní.

"Ach, Manni, Stýskalo se mi po vás tolik," řekl Scott znovu užívat svůj hlad ústa na krku kousat na její zadávací masa. Její měkké tělo prohnula se do něj, přitiskla prsa do jeho tvrdé, pevné hrudi. Bradavky kalené z kontaktu, prosil ho, aby si s nimi hrát, a jako by slyšel jejich žádosti, Scott přinesl jeho ruce dělat jen to. "Řekni mi, jak moc jsi mi chyběl."

"Tolik," odpověděl Manni konečně tlačí košili z jeho ramen teď, když skončila s tlačítkem posledním.

"Ukaž mi," řekl jí Scott dělat zachvěla z velitelským tónem jeho hlasu.

Její rty se zachvěly před přistáním ještě jednou sám ponořit se její jazyk uvnitř úst, zatímco ona gyrated boky proti jeho rostoucí vzrušení. Scott zasténal do jejich polibku, jak jejich těla začala tančit spolu. Byl stisknutím ji do pohovky, když hladově hltal její ústa, ohromující ji jako vždycky se svými rty. Zvedl jeden z jejích nohou pracovních boky do jejího hořícího hromadu a usmíval se ďábelsky, když se s bouchnutím zavřela oči a kousla se na její spodní ret.

"Nedostal jsi to taky?" zeptal se po velkém tahem, který dělal jí křičet svévolně.

"Ano," přiznal Manni pohnula boky spolu s ním, zatímco on pokračoval, aby se s ní milovat s jejich šaty. Její oči se prudce otevřely, když přistál pevně plácnutí na zadek, odhalující zmatenou touhu.

"Můžete ještě cum," řekl jí poté, co cítí neklamné známky jejího blížícího se orgasmu, když její tělo se začalo napětí na něj, popadl ji kolem pasu sedět s ní obkročmo nohy, masážní firma ještě měkké maso její zadek.

"Scott," zasténala inadvertenly tlačí její ňadra do jeho tváře, když si ji přitáhl blíž k jeho postavení erekci.

"Chcete mě?" zeptal se chraplavě, posuvné jeho horké ruce pod ní vidět přes halenku pomalu vytáhněte ji břicho a pak pryč z její úplně. Černá podprsenka, která nosila být nenápadný, který nepracoval vůbec mu jen tankování svou touhu, aby se svlékli ji nahou, ho teď zírá do tváře. Scott políbil údolí její štěpení stisknutím zuby pevně do prsou s jiným současným plácnutí do zadku.

"Odpověz mi, Manni. Chceš mě?" Věděl dobře, a dobře, že ona z toho, jak její boky byly pohybující se v šílenství na něj, nutit jej, aby kousnout zpět jeho sténání a udržet si kontrolu namísto uvolnění zvíře na ni tím, že ji hrubě tady ve svém bydlení pokoj.

"Ano, chci tě tak moc, Stark," odpověděl Manni dechu. Zasténala nízká v krku a vzepřel se v bocích, když rozepnula si podprsenku, aby se čokoláda bradavku do úst. Jeho měkké sání se otočil prudce drsné, jak se zakousl se na její bradavky přesně tak, jak se používá, aby se mi to. Její šťávy doslova vytryskla na jeho kalhoty, S, s namáčení ho pod ní.

Zavrčel plácat obě tváře, tentokrát před útokem její druhou prsa podobně. Její byt okamžitě naplní zvukem svých kňučí pro něj pokračovat. A pokud oba nevěděl s jistotou, že jejich dcera spala jako skála, on by jí řekl, aby se jí hlas pod kontrolou.

Scott žasl nad její reakce na něj, cítil její pružné tělo zmuchlat na něj jednou jeho jazyk začal rychle lízat na její tvrdé bradavky výběrového řízení. Zasténal proti zasílání její horké tělo brnění potěšení v celé její prsa. Otřes stékaly na její pulzující kopec a Manni vykřikl netrpělivě. Chtěla, aby ho pohřbil hluboko v ní, ne že nenáviděla předehru. Někdy v minulosti, Scott byl schopen ji dostat pryč jen lízání a sání po celém těle, aniž byste museli ji proniknout. Věděl přesně, co její tělo potřebné, a nikdy se nepodařilo doručit znovu a znovu.

"Proboha. Nemůžu uvěřit, jak mokrá jsi pro mě," řekl jí hladil ruku dolů doprostřed zad. Její tělo se třáslo s potřebou uvolnění a on mohl vidět z pohledu v jejích očích, že ho zabije hned, kdyby nebylo jí dát to, co ona teď tiše náročné. "Chceš, aby cum?"

"Ano," Manni bezostyšně přiznal schopni držet se od třásl, když jeho ruce hladil svou cestu až na ramena, aby ji přivedl blíže k ústům pro měkké ještě přivlastňovací polibek.

"Sundej si košili," řekl jí čeká ji zvednout svou bílou šlehač pryč z jeho břicha a pak přes jeho náručí. Její teplá ústa už obklíčili kolem bradavky dělat jej syčení z dýchat. Přešla na druhou, nebojí se ho ukázat svou odvahu v ložnici, i když to už čtyři roky, kromě incidentu u jeho domu, aby se dotkli jeden druhého. Kousla ho do tvrdé bradavky, stojí na vratkých nohách, aby mohla pracovat na rozepnutí opasku a rozepnul si džíny.

Zip jej zdarma Manni sledoval ohromen úžasem jako Scottova erekce letěl z jeho kalhot nadšením, jako by to byl pláč za svobodu celý den, a teď, když byl osvobozen, by se nikdy vrátit. Jejich oči se setkaly s ní naklonil ukrást rychlý polibek, zatímco její ruce pevně svíral hlavu jeho vzrušení, které bylo nyní uniká pre-cum, a hladil dolů, jak se používá rád.

"Do prdele," odpověděl Scott, ani jeden používat vulgární výrazy i na nejhorší okamžiky.

"Líbí se ti to?" zeptala se ho více, takže se skutečné zvědavosti, než aby mu ukázal, že stoly byly otočil a teď byl jeden vadnoucí pod jejími prsty.

"Jo," Scott slyšel se, jak říká zlomeným hlasem jako jeho boky neklidně pohyboval s ní hladil ruku.

Manni v roztřesené nohy vzal ji na kolena před ním, nikdy lámání do očí, když čekala, až jí dát svolení, aby ho dát do pusy. Bylo to něco, co oni dělali, když oni měli sex. Trochu nadvlády otočil je oba, ale to, co vyhodil svůj názor byl akt čisté, nevinné podání, že se podrobí sama se, aby ho bezduché s potřebou. Tak by šroub jí mozek z hlavy, aniž by přemýšlel o způsoby, jak ji potrestat za škádlil ho, jak jí zamýšlel. "Můžu?" Manni zeptal se nakonec, když Scott byl v očekávání se svým teplým dechem jen na ni zíral na hlavu jeho penis.

"Ano," zavrčel prudce do úst nedobrovolně, když její vlhký jazyk omotal kolem jeho hlavy pak provádí ústa nižší. "Sakra, Manni!" Udělala to podruhé, pak třetí s vědomím, že nejen doslovně, ale obrazně měl ho do dlaně rukou. Sevřela Scotta koule milující zvuk jeho těžkých chrochtání plnění její byt. To bylo otočila na, zvýšení její vlhkost, která již měla kalhotky promočený. Pustila jeho koule, sklonila ústa nižší a při celé jeho hřídel do úst, zatímco její druhá ruka přemluvil její klitoris do šílenství. Zasténala na špičce něj ponoří konec svého pera do malého otvoru v horní části svého penisu, stejně jako trochu více precum prosakovala ven.

Scott se vzepřel proti ní jako jeho hlava se stala závrať s kruhy byla trasování kolem jeho erekce s jejím jazykem. Pokud se mu ji zastavit, on by vyhodit svůj náklad a že nebyl způsob, jak viděl to jde dolů dříve, poté, co mu řekla, že chce, aby ji vzal do postele. Nicméně, i přes jeho úsilí přivést ji na nohy, Manni držela horký, vlhký ústa upínají se na jeho erekci sání ho suché a cítila, jak blbec, který znamenal, že v příštích několika vteřinách, měl by uvolňovat své semeno. Přestala pracovat sama na vrcholu zaměřit se na jeho spokojenost, ještě jednou uchopení jeho koule a masírovat je jako jeho těžká ruka upne se na hlavu vytáhnout vlasy.

Comment

Comment:

Tweet

Thanks for giving this kind of superb posting.

Also visit my webpage [link=https://urbansurvivalcourse.zendesk.com/entries/53549004-Create-Share-And-Play-Videos-With-Your-Android-Phone]high end phone[/link]

#1 By (192.77.251.13|192.77.251.13) on 2014-09-03 23:30