Konečný Black Fantasy Vanessa

posted on 10 Aug 2014 07:51 by finickyfirework08
Joseph přejel rukou délku Vanessy těla, počínaje nohu, pohybující se na její stehna, přes její zadek a zastavil se zmáčknout to ještě jednou, a pak přes její saténu zad a krku. Nemohl uvěřit tomu, jak byla krásná.

Sehnul se a vytáhl Vanessa hlavu a políbil ji na tvář. On pak začal okusovat na uchu a cítil, jak Vanessa svíjel pod ním.

On pak ponořil svůj jazyk hluboko do ucha a začal olizovat ho zuřivě. Vanessa zalapala po dechu hluboce a rychle se otočil.

Jsou zabalené společně v náručí a políbil vášnivě. Joseph tuto ženu miloval ústa a rty a políbil ji byl erotický zážitek sám o sobě. Se svým jazykem uvnitř její ústa zamkla na něj a začal sání na něj. Miloval ji. Vrátil laskavost, protože tyto dva chtíč naplněné lidé pokračovali líbání a lízání a sání, zamčený v celkové sexuální touhy.

Josef zbožňoval Vanessa kůži. Měl těžký, tlustý texturu a jeho nedostatek hladkosti to ještě víc erotiky.

Josef přestěhoval se do krku a začal olizovat, líbání, kousání a sání. Jeho dech se zrychlil, když se dostal až na ty velké, černé kozy. On používal jeho pravou ruku hrát s jedním oko, zatímco jeho ústa tvrdě pracoval na své druhé oko.

Žasl nad Vanessiny velké bradavky a její aureoles byly obrovské, šedavé barvy, který kontrastoval krásně se svými jet černé kozy.

Joseph kroužil Vanessa levou bradavku s jeho jazykem a pak hltal její bradavku a nutí stejně jako on mohl dostat do úst. On pak začal sání tak silně, jak jen mohl, sténal a chrochtání, jak to udělal.

Tento muž byl jí jíst a Vanessa byl tak horký, že byla blízko, že je zcela mimo kontrolu. Zatímco Joseph byl mačkat jedno prso a jíst ostatní, začala líbat jeho tváře po celém s dlouhými, hlubokými, mocnými polibky. Poté začala olizovat ho vášnivě. S tímto Josefa mohlo by to stát už ne, uvolňuje se z ní oko pohřbít jeho jazyk do úst znovu.

On ji namontovat a přinesl jeho tvrdé péro na odpočinek mezi její velké kozy. Vanessa tlačil obě prsa proti jeho penis před tlačí zadek dopředu tak, aby se mohl dostat jeho penis do úst.

Sevřel zadek pevně, Vanessa začala sání Josefa ptáka, houpat hlavou nahoru a dolů divoce. Jeho penis byl pulzující a naplnil její ústa výroby tepla a elektřiny.

Joseph byl bez dechu na pocit Vanessy ústa omotal kolem jeho ptáka a on věděl, že nebude moci zůstat pod kontrolou. Když jeho penis zasáhla zadní část krku potřetí vybuchl. Zasténal divoce jako jeho cum vylil z něj a do Vanessy úst.

Vanessa si neměli nechat ujít beat. Ona pokračovala v sání a lízání po dobu několika sekund, dokud byl pryč důkaz o Josefových šťáv. Byla dýchal, když se na něj podívala s její mokré tváře a chtíče naplněné oči.

Joseph sáhl po tkání na nočním stolku a otřel Vanessa tvář.

"Omlouvám se," řekl. "Nikdy jsem si to, že pokud jsem se zeptat jako první. Ty jsi prostě moc."

"Neomlouvej se. To je to, co jsem chtěl a miloval jsem ji."

Obkročmo na vrcholu této úžasné ženě Joseph podíval hluboko do očí a pohladil ji po vlasech a tvář rukama.

Zhroutil se na straně ní a padl na záda, stále se snaží uklidnit z posledního kola.

"Jdu se rychle sprchu," řekla. "Nemusíte nikam."

Joseph se zasmál. "Já ne."

Stál pod tímto teplou sprchou, Vanessa přemýšlel o Josefovi a kurva, že právě obdržel. Věděla, že jí našel zlato, muže, který miloval sex stejně jako ona, a nejen to, že člověk, který uctíval černé ženy, který dal je na podstavci být uctíván. Byla ráda, že je příjemcem jeho chtíče a ona se rozhodla, že by se nikdy nechat to jeden dostat pryč.

"Ne, Joseph," pomyslela si. "Jdu najít způsob, jak udržet kurva vás na dlouhou dobu."

Ještě mokré ze sprchy, Vanessa se rychle oblékla župan a šla do ložnice. Zůstala od něj dost dlouho.

Podívala se dolů a Joseph spal, jeho potem nasáklé nahé tělo natažené nad postelí. Prohlížela si ho pozorně.

Byl to určitě skvěle vypadající muž. Tmavá, hladká kůže, krásné rysy obličeje, pěkný hrudník, velké stehna a nohy.

Ona blíž, se zaměřením na tohoto velkého ptáka, který byl uvnitř úst jen pár minut předtím. Bylo to dokonalé a líbilo se jí to. Cítila, že se namočili jen při pohledu na něj.

Josef probudil ze svého krátkého šlofíka vidět usmívající se Vanessa stál nad ním a díval podívaná v bílém rouchu, její vlasy ještě mokré ze svého sprchovým koutem a její tvář zářící. Trvalo mu chvilku, aby si uvědomil to nebyl sen. Byl bolest a vyčerpaný, ale tam bylo vzrušení prochází jeho tělem, že nikdy nezažili.

"Jsi tak krásná," řekl.

"Děkuji Josefa."

Ona rozvázal župan a nechal ji spadnout na podlahu.

Joseph pocit, jako by byl pěstí do žaludku. Vize tohoto nahého, černá bohyně bylo prostě neuvěřitelné.

Ani jeden z nich nic neřekl, když Joseph prohlížel její tělo těsně. Její prsa byly masivní a její bradavky byly dlouhé a vzpřímené, držet rovně ven a prosit, aby byl nasáván.

Joseph se díval na její husté černé keř, který se vztahuje její díru a on byl tak rád, že to není hladce oholený. To byla skutečná žena s opravdovým kočička a on se nemohl dočkat, až se zabořil obličej do něj znovu.

Vanessa stehna byly velké a široké, druh, který se obrátil ho víc než cokoli jiného, ​​a její tvář, s těmi tmavými oči za černé kůži obličeje ho prostě uchvácen.

Po několika minutách, Josef řekl: "Víš, co ještě chci vidět."

Vanessa se zasmála a otočila, znovu vystavovat její velký černý zadek do josefínských oči. Stála vzpřímeně a zůstal bez hnutí, zavřela oči a představit si, co Josefa tvář vypadala, jako když studoval její dno.

Slyšela, jak listy šumí a věděl, že Josef byl vstávání. Pak ucítil brnění po celém těle jako Joseph přitiskl tvář mezi její zadek tváře.

Začal ji líbat prdel s drsnými, hluboké, sání polibky před přechodem dolů na její velké stehna, aby učinili totéž. Josef pak šel za ní kočička, zaklínění jeho tvář pod ní najít ty sladké, mokré píči rty. Olízl a cucal horečně, ale jen na pár sekund.

Vanessa zlomil objetí a řekl: "Musíš se na mě kurva teď. Dost to svinstvo. Chci péro ve mně teď."

Joseph vstal a šel do postele. Kterým se na jeho záda, jeho tvrdé péro lepila přímo do vzduchu.

"Je čas, abyste šli na projížďku, Vanessa."

Vanessa ho namontovat a on sklouzl velký péro do její horké kundičky počtvrté. Dopad byl okamžitý jako Vanessa začala skákat nahoru a dolů na jeho penis rychle, zatímco Joseph sevřel její zadek pevně a začal pumpovat své boky nahoru a dolů v rytmu s ní.

Vanessa se nikdy necítil to mimo kontrolu.

"To mě poser, ty zmrde, fuck me, fuck me, fuck me."

Joseph povinen Vanessa poplatek, kurva ji stejně tvrdě a rychle, jak jeho tělo povoleno. Byla to divoká scéna. Oni byli oba prohráli ve stavu úplného sexuálního šílenství a pot se valil pryč jak jejich těl.

Joseph přišel první orgasmus byl tak silný, že se mu zatočila hlava. Vanessa následoval její horké šťávy tryskající z ní a povlaku Josefa péro a pánve.

Oni byli oba zcela vyčerpán. Vanessa se zhroutil do Josefova stranu a oba nehybně. Přesto, že je tak unavená, že jsme se téměř nemůže hýbat, mohl Joseph odolat sklonil hlavu, aby Vanessa v dlouhé černé bradavku do úst. Nechal ho ležet na jazyku a zavřel ústa kolem něj.

Po odpočinku dohromady a při krátké zdřímnutí, Joseph a Vanessa prdeli ještě jednou odpoledne, než řekl své sbohem.

Vyměnili kontaktní údaje, rozhodování o tom, aby se znovu dohromady co nejdříve, jakmile se vrátí domů.

Joseph se vrátil do svého pokoje a vzal si sprchu. Byl vyčerpaný, ale stále cítí radost z velkolepé sexuální zkušenosti, že právě měl. Stýskalo se mu již Vanessa.

Sušení pryč ze sprchy, Joseph dělal spontánní rozhodnutí. Rychle dát na šortky, tričko a sandály a opustil byt. On šel do výtahu dvě patra a zaklepal na Vanessy dveře.

Ona otevřela dveře oblečená ve dvojici krátkých bílých šortek a přiléhavé bílé blůzku.

Vanessa výraz překvapení, když vidí Josef se rychle otočil na vzhled chtíče.

Joseph vstoupil byt, zavřel dveře a objal Vanessa pevně, tlačí ji zády o zeď. Políbil ji vášnivě, vrhat svůj jazyk hluboko do úst. Vanessa hltal to, zpřísnění sevření kolem něj s pusou, zatímco ona sála to tak těžké, jak by mohla.

Joseph sundala kalhoty a zároveň, jak se zbavit své vlastní oblečení a spěšně strčil tvrdé péro hluboko v její černé kundičky.

Oba vydechla rozkoší. Josef ji tlačil zpět do zdi, aby podepřel své tělo, zatímco Vanessa ovinula velké stehna kolem jeho zad.

Joseph nemohl uvěřit, že je zpátky v této krásné černé ženy, a začal kurva ji každý kousek energie, kterou opustil v jeho těle. Sevřel její velká prsa a jen bušil dál v této krásné černé sex stroje. Vanessa oči byly velké jako talířky, když sledoval, jak tento nádherný muž prudce svůj velký penis do ní opakovaně.

On byl kurva ji po celý den, ale tentokrát to bylo jiné, neskutečně lepší, fyzické, více násilný, jen těžko, syrový sex.

Oba přišli v proudech, jejich těla třes a chvění jako jejich šťávy vylil z nich.

Joseph se nechal chytit dech, ještě předtím, než Vanessa pevný, dlouhý polibek, zavření lízání a sání i její husté, černé rty.

Náhle vstal a spěšně oblékl šaty, držet jeho pohled přikovaný na Vanessu.

Když otevřel dveře k odchodu, ale se naposledy podíval se na ni. Byl to pohled, že nikdy nezapomene. Vanessa se zhroutil na podlahu zády opřená o zeď. Byla úplně nahá. Její nohy byly doširoka, odhalující její mokré, cum-promočený kočička. Měla vzhled intenzivní, nekontrolovatelné zvířecí chtíč na její tváři.

Joseph se vrátil do svého bytu, otřesený, ale tak nadšená, že mu nemůže být v klidu. On otevřel pivo a šel ven na jeho palubě. S výhledem na té krásné oceánu všechno, co mohl myslet byla Vanessa, její černé jako uhel, hedvábný kůže, její žhavé kočička, její krásné prsa a její velký, široký, pevný, nádherný zadek.

Dvě patra výše, Vanessa zůstal na podlaze několik minut, než se konečně shromažďování sama. Vstala na slabých nohou, odvodněných z nejvíce fyzické aktivity ona měla v letech. Joseph samozřejmě nemohl nabažit ní, ale ona nemohla se ho nabažit jeden.

Comment

Comment:

Tweet