Backdoor Delight

posted on 10 Aug 2014 14:39 by finickyfirework08
Tawny a Bryce byl ženatý něco málo přes rok. Jak moc ještě v lásce spolu navzájem, a Tawny, ještě v útlém věku sexuálního zkoumání. Jí byly čtyři roky mladší než Bryce, který byl dvacet osm. Setkali se na společných přátel straně asi dva roky před, a oba se stali šíleně v lásce na svém prvním zasedání.

Tawny byl považován za kamarádkami, aby je čekanka, pokud jde o datování a vztahy byly obavy. Ona nikdy nebyla nevěsta, a vždy Brides Maid. Její plachý nosti, pokud jde o opačné pohlaví šel, byl vždy diskuse s kamarádkami. Oni by se střídají v nastavení ji s různými kluky, které znala, a většinu času to šlo dobře. Nebyla nepříčetný krásu, ale stále velmi atraktivní. Její ramena hnědé vlasy s diakritikou její porcelánovou pleť pěkně. Měla hluboké hnědé oči, dokonalé zuby, a její tvar je tad na baculatou straně. Měla dva vztahy, které trvaly šest měsíců a deset měsíců, resp.

Měla nějaké zkušenosti sexuálně z těchto dvou vztahů, ale nic jako ona má s Bryce. Měl na několika příležitostech pokusil se ji přemluvit, aby s ním anální sex. Pokaždé, když Bryce nakousl téma, Tawny by cítit její zrychluje tep, většinou od strachu z neznáma takového aktu, a částečně z opovržení, že slyšel od sluchu jiné ženy mluví o svých zkušenostech. Takže by se používat terminologii, která viděla používá v různých chatovacích místností ", který je určen pouze k výjezdu", když ji Bryce zmínil. A Bryce nikdy tlačil problém dále. Věděl, že v době, by ji přesvědčit, aby se alespoň snaží to.

Stalo se ponuré noci ven, aby většina, těžko déšť, blesky a hromy. Ale Bryce a Tawny, bylo nastavení, které oni nemohli koupit v obchodě nebo láhev, nebo aby se stalo, na vlastní pěst. Byla to jedna z mnoha věcí, které měli společné, hrůza z ohromující krásy bouřek.

Oni se vrátili z noční tance a lehkomyslnosti s přáteli a ostatními. Bylo to o půl třetí ráno, a oba byli ještě hodně vzhůru a pocit relaxace z jejich úlitby a skutečnost, že to byl víkend to ještě lepší. Tawny se cítil velmi živá a napětím, a to jak fyzicky, tak psychicky. Cítila se trochu randy stejně. Jakmile Bryce vstoupil do ložnice svlékat, když ho tlačil směrem k posteli. Když padl na postel, Tawny skočil na něj před postel přestal skákat. Ona mu obkročmo a usmála se, když viděla jeho překvapený pohled. Během několika vteřin, Tawny zvedla nahoru nad hlavu a hodil plášť na podlahu do tmy.

Teď seděla nad Bryce nehybné, ale napjaté formě, zatímco on sledoval. Její ňadra zcela naplnil šálky podprsenky. A když se sklonil, aby ho políbila, díval se na hlubokou trhlinu jejího výstřihu. Teď taky začal cítit opět velmi živá. Nemohl si nevšimnout, že jeho penis byl tlačí tvrdé džínoviny a švů jeho zipu, jak to začalo plnit krví. Udělal krok chytit rukama a valit ji k přepínání své pozice, ale Tawny očekával jeho pohyb, a rychle vytrhl z jeho sevření. On pokoušel vyjádřit své námitky, pokud Tawny mu řekl tiše, když držel vzpřímený ukazováček ke rtům.

S pohybem na dálkovém ovladači na nočním stolku, pomalý smyslný melodie začaly vodě z reproduktorů v místnosti. Tawny vstal a postavil se vedle postele. Jak naladit pokračoval s pomalým rytmem a hluboké basy písně, začala houpat boky, když tančila na něj. Ona rozepnula podprsenku a nechala popruhy klesat až držela je v ohybech náručí, udržování šálky pověšený volně přes prsa. Otočila se v rytmu s melodii a nakonec hodil podprsenku na zem ve stínu. Její bradavky byly vztyčené k jejich naplno a snažil se do tmy. Pouze tlumené světlo skříň dal Bryce zahlédl její jemnou dostatek masa ozdobené kalené bradavky jsou korun.

Naladit se začal zvyšovat tempo. Tawny znovu otočil a obrátil se k němu zády. Vystupovala dlouhou a pomalou rovnou nohama prst dotek. Bryce sledoval s intenzivní rozkoší, krátké sukně začaly jezdit až na záda svých napjatých stehen. Když byl kompletně sehnul, uviděl tenký bílý proužek jejích T-back kalhotky dostat z pod poutiness jejích kočička rty a táhnou vzhůru a mizí mezi jejími dobře zaoblené půlky. Tawny vykoukla kolem nohou, když držel tuto pozici, vidět touha naplnění jeho prosklené oči. Ona dokončila píseň odstraněním sukni, pomalu posílení každou nohu od padlého tkaniny kruhu, jak to leželo na podlaze.

Bryce byl uchvácen a naplněný touhou. Tam byl jeho krásy, stojí před ním jen noha nebo dva pryč, na sobě nic, ale klínovým řezem, bílé čiré T-back. Tawny pokynul mu s ukazováčkem, aby se k ní. Byl z postele a zamířil k ní v mžiku. Byl si sundal tričko, když přistoupil k ní. Přitiskl vyceněné hruď se jí do prsou. Její tělo bylo horko proti jeho. Bryce vzal roli predátora teď. Jak se přitiskl plné rty na její, když ji držel, začal chodit, tlačí ji dozadu, dokud se proti zdi u šatníku. Začal líbat její dlouhé a těžké a hluboce. Jeho jazyk tančil na její a ona po jeho. Vytáhl jazyk po chvíli jen se držet zpátky tak se sledovat obrys rtů. Věděl, že ji odvezl blázen! Oni políbil ještě několik minut, dlouhé a hrubší, než začala.

Rozepnul si džíny a strhl svůj ztopořený penis od hranice jeho boxery slipy. Volnou rukou popadl hřídel a použil silný cibulovitou hlavou, aby si snadno odsunout její naprostý kalhotky. Jeho penis hlavu přitisknutou mezi měkkými záhyby jejích mokrých rtů a on vedl slintání hrot k jejímu otevření. Jeho boky tlačil dopředu a jeho horký, tvrdý penis napadl její nejměkčí maso. Její teplo pohltí jeho penis hřídel, jak se krok za krokem do ní pomalu. Mohla cítit jeho pulzující člen, jak pomalu jí naplnil prázdno. Vrazil do ní několikrát s rychlými hlubokými údery před fňukala a pak zasténal hlasitě jako její vyvrcholení propuštěn z hloubi svých bedrech. Jeho penis byl zcela pokryta její propuštění poté, co ji držel, pak se stáhl. Bryce poznamenal, jak rychle se jí vyvrcholení. Řekla mu, že tušil, že to všechno tanec z předchozího večera. Bryce se opravdu jedno, že přišla tak rychle, protože věděl, že ona by zase cum dříve, než on byl spokojený stejně. Podíval se na ni jako plus pro oba z nich.

He he políbil znovu, když stále stisknuté do ní proti zdi. On byl rozpálen touhou po ní ještě teď, a to právě nyní začíná ožívat s jejím neustálým, nenasytná, víření potřebu větší verzi. Ve skutečnosti touha pohltí svou mysl, stejně jako její tělo. Takže, když ji políbil, ona se vrátila vášeň s ní, políbila ho zpátky, nechat mu vědět, s nevyslovenou jazykem, že chce, ve skutečnosti zapotřebí více!

Bryce vytáhl jazyk z jejích rtů a začal koncové polibky na bradě, pak se její krk a začal se jí hruď. Odmlčel se dostatečně dlouho, aby rychle umístit své rty na její levé ucho, a chraplavým šepotem, jí řekl, že chce, aby se jí úplně večer. S jeho horký dech pastvy ucho a jeho slova zněla v mysli, cítila mrazení spustit dolů po páteři. On pokračoval kde skončil a pokračoval sát bradavky. Tawny cítil teplo v bříšku erupce jako každý záblesk jeho jazykem na její tvrdé bradavky střílet stopových látek ohně do jejího samého bytí. Políbil a olizoval pomalu dolů, dokud se jeho rty byly na malém chomáč pěkně zdobené ochlupení.

Zhluboka se nadechl, když tiskl nos do jemného srst, dýchání v její vůni. Pak vytáhl hlavu dolů, dokud se jeho rty byly připraveny na své šťavnaté oteklé rty. Jeho jazyk se rozešli její záhyby, jak šel vyhledávání, a brzy se jí tvrzené klitoris. Zakymácel jazykem ze strany na stranu přes maso spoušť. Její boky narazil ven se setkat s jeho snímání jazyk. Jak se olízl a cucal její klitoris, jedna volná ruka prodloužena až do jejího měkkého prsu, hnětení ji. Vsunul ukazováčku do její kundičky s jeho druhou stranu a pokračoval lízat a sát. Když vyvolány prst, to byl nasycen hladkých šťáv z její předchozí verze. Vzal že prst a rozšířena rovně nahoru a umístil ji mezi pevnými zadek tváře, až to bylo lehce zatlačte na její svraštělé kretén.

Zatímco jazyk stěry její oteklé klitoris a občas lapované na, a lehce ho kousla každý nabubřelý kočička rty, držel prst stále na svém zátkou. Tawny vycítil, co se chystá udělat, a tak začala po špičkách ke zvýšení sebe od jeho prstu. Doufala, že jemný pohyb by mu připomenout, že nechtěla, aby prozkoumala tuto oblast. Nefungovalo to. Jako její zadek přestěhoval nahoru z jeho prstu, stejně tak jeho ruku. Byla teď na špičky tak vysoko, jak mohla jít s prstem chystá se v nehybné poloze. Jeho ústní trápení rychle dával cestu k její krátké strach z análního invaze. Nebylo to příliš dlouho, kdy její mysl byla po pořízena její druhá vlna vyvrcholení, v kombinaci s její prsty oslabení z vyčerpání, které se pomalu sklouzla zpátky dolů. Bryce prst, ale ne. Sklouzla na jeho ukazováčkem. Bylo provedeno dostatečně postupně tam, kde jeho prst vklouzl do její zadek snadno. Jakmile jí snížila sama na jeho prst, cítila to, co se zdálo jako přílivová vlna útoku přes břicho a z jejího lůna. Její nektar prosakovala z jejích oteklé rty a on lapované je pryč samotný okamžik se stal přístupný pro své hladové jazyku. Bryce cítila, jak jí kretén utáhnout rychle a pevně na prstě, pokaždé, když její kundička pohnula s ní orgasmu. Tawny začal dýchat pomaleji, protože její poslední vydání ochably. Její chtíč byl na všech dob vysoká teď. To konstantní hlodavá více, více, více se častější než kdy dřív.

Vstal a znovu ji políbil, tentokrát směřující k posteli a požádal ji, aby stanovily, křížové cesty se svým zadkem na boku. Začal tahat za džín, odhodil je stranou, pak se prakticky odtrhl kalhotky off. Jeho penis byl tvrdý jako ocel. Hustá žíly po boku hřídel byl vyčnívající ze strany, zcela naplněna krví hormonální pohonem. Clear slintat potažené špičku purpurově pulzující hlavu. Jeho koule visely nízko na tenké pletí ulici. Jeho oči byly tmavé a prosklené. Tawny věděl, že ona byla v pro jízdu svého života teď, a očekával každý okamžik.

Bryce dosáhl na čelo a přivezl malou lahvičku, kterou hodil na zem, a Tawny je další "nejlepší" kámoše, její dvě rychlosti vibrace. Usmála se ďábelsky, když to viděla, a podal jí ho. Zvedl he nohy na ramena a hrudník, jak se pohnul jeho penis směrem k ní. Ona zapnutý vibrátor hůlku na nízkou rychlost. Odstrčil bolavé penis do její odsátí mokré píči snadno, jak stál na straně postele. Když seděl vibrátor na její klitoris zanícené, bylo to, jako kdyby někdo hodil tryskové palivo na již planoucím ohni. Nohy chvěla, a uši začaly zvonit z pocitů drásající její tělo. Když Bryce byl v její píčo plně začal viděl dovnitř a ven dlouhými pomalými tahy. Ona se vzepřel se na něj ho nutí jít rychleji a tvrději.

Bryce byl na jiné straně, než Tawny právě teď. Stáhl z ní a sklonil se a zvedl malou lahvičku, že se tam schoval, zatímco ona byla sama umístění na straně postele, když se zeptal. Vzal láhev KY želé a stříkal dostatečné množství na jeho red hot kohout, pokrývá ji úplně. On pak stříkal více kluzký gel do svých dvou prstů a šíří ji velkoryse mezi Tawny je masitý zadek tváře. On potíraná její svraštělé, panenskou debile s lubrikantu. Když se podíval na Tawny, její oči byly plné vzrušení a záblesk strachu. Usmál se na ni povzbudivě a řekl jí, že by bylo velmi jemný a trpělivý. Ona je vždy velmi ochotný partner v téměř všechno, ale to arena.

Její chtíč byl na úrovni, která ještě nikdy nezažili. Její mysl byla bliká mezi předchozími dvěma orgasmy a její blížící se ten, který ji naplnilo v tomto okamžiku. Strach z neznáma, nikdy mít been v prdeli v její zadek, než se zdálo, že slábne obavy. Byla teď cítí velmi ošklivé, a věděl, že to byl Bryce. A ona byla milující nový pocit. To bylo velmi uninhibiting pro ni.

Když Tawny převrátil hůlka vibrátor na nejvyšší rychlost, Bryce položil špičku ohnivé penis v její těsné, růžová hvězdičkou. On aplikoval pevné stabilní šťouchnutí proti zadávací měkkého masa. Ujistěte se, že vzít svůj čas, který opravdu vzal spoustu jeho koncentraci vzhledem k jeho potlačovaný až vášeň pro ni, když tlačil trochu dále dovnitř Cítil osvalené kruh jejích zátkou začnou dávat cestu k jeho novému útočníkovi. Špička jeho kluzký penis byl jen o zcela uvnitř zadku, když ucítil, jak svěrače umožnit přístup s malým popping pocit, jako žalud jeho cockhead byl v její plné teď.

Pořád bdělé oko na Tawny tvář pro jakékoliv negativní reakce. Byla nevykazuje viditelné známky nepohodlí, a tak pokračoval. Vsunul hřídel hlouběji do ní půl palce v době, pak pauza, a pak pokračovat, dokud byl v jejím zadku plné obrátky. Vibrátor byl broukat stabilní píseň na její klitoris, zatímco on začal pomalu strkat dovnitř a ven z ní. Nakonec, on byl čerpání dovnitř a ven z její těsné sladké zadek jako posedlý. Jeho ruce se chytil a pevně masírovat každý zadek, zatímco on jí bušil. Tawny začala házet hlavou ze strany na stranu se jako její vrchol byl na jeho místě, odkud není návratu.

Bryce by mohl držet zpátky už ne a zhluboka, dlouhý prvotní zasténání. Hot lepkavé semeno vybuchla od špičky jeho penisu, tryskající do jejích hlubin. Stream po proudu horkého semene chrlil do Tawny je pevný zadek. Cítila teplo z prvního proudu semene, jak to teklo do ní jednou panenský zadek. To způsobilo, že její vyvrcholení intenzivnější pouze. Vykřikla, jak její kundička pohnula, stejně jako její kretén dělal s každým rychlou kontrakci její propuštění. Všechny její vášeň a chtíč projela jejím lůně jako běsnící záplavou. Cítila kapaliny povodeň z její kundičky. Představovala si, šťávy povlak na penis, který byl ještě bušení a ze zadku. Tato myšlenka poslal poslední mocnou vlnu vyvrcholení střelbě skrze ni jako Bryce začal zpomalovat jeho pohyb.

Comment

Comment:

Tweet